Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Kaunas Ice Autumn Cup 2011
Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Archyvas - dailusis čiuožimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lempa
Meistras


Prisijungė: 2008 11 29
Pranešimai: 165

PranešimasParašytas: Pen., 12 02 2011, 22:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nikda rašo:
Pagal kalendorių artėja Kaunas Ice Christmas Cup Smile
Labai laukiam tvarkaraščio Smile


O dar iki to laiko, t.y. šį sekmadienį (12-04) Kaune bus suaugusių mėgėjų varžybos Wink Varžybos netgi nusimato tarprautinės.
_________________
I'll skate for food Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vika
Naujokas


Prisijungė: 2011 10 01
Pranešimai: 18

PranešimasParašytas: Št., 12 03 2011, 0:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Christmas Cup tvarkarascius ir sarasus paskelbsime pirmadieni Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Nikda
Guru


Prisijungė: 2008 11 16
Pranešimai: 1502
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Št., 12 03 2011, 15:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lempa rašo:

O dar iki to laiko, t.y. šį sekmadienį (12-04) Kaune bus suaugusių mėgėjų varžybos Wink Varžybos netgi nusimato tarprautinės.


Oho, negirdėjau, turbūt įsislaptinę Laughing Lempa, klok viską, ką žinai apie tas varžybas, mėgėjų sporto temoj Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Lempa
Meistras


Prisijungė: 2008 11 29
Pranešimai: 165

PranešimasParašytas: Št., 12 03 2011, 22:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O ką čia klot, prašom ryt 10.00 į Kauno ledo areną (su termosais, pledais, kailiniais ir "vatnikais") pamatyt visko savo akim Wink

O šiaip plačiau papasakosiu rytoj Smile
_________________
I'll skate for food Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vika
Naujokas


Prisijungė: 2011 10 01
Pranešimai: 18

PranešimasParašytas: Pir., 12 05 2011, 16:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaunas Ice Christmas Cup/ LT Cempionato sarasai

PRE CHICKS B GIRLS

1. KONGA ANASTASIJA Slidotprieks, Latvia
CHICKS B GIRLS

1. ZASIM NADZEYA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
2. YAUTSIUSHYNA SOFIYA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
3. SVIRYD VOLHA DUSSH Minsk, Belarus
4. HEBDA KAROLINA EURO 6, Poland
5. SILINA ARITA Slidotprieks, Latvia
6. DJOMINA MARIJA Slidotprieks, Latvia
7. VLASENKO REGINA Suita, Kiev, Ukraine
8.FEDORENKO ANASTASIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva
9.LILETKO MILANA Speigas, Klaipeda, Lietuva
10. ANDREJEVAITE ULA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
11. RASCIAUSKAITE ULA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
12. LAPACINSKAITE GUSTE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

CUBS B GIRLS
1. SVORAB LIZAVETA DUSSH Minsk, Belarus
2. VARVARA FILINA DUSSH Minsk, Belarus
3.SHTAYDA MARIYA DUSSH Minsk, Belarus
4. RUSETSKAYA MELANIYA DUSSH Minsk, Belarus
5. RAZINA ALIAKSANDRA DUSSH Minsk, Belarus
6. KOYAN SOFIYA DUSSH Minsk, Belarus
7. PALIASHCHUK KSENIYA DUSSH Minsk, Belarus
8. OPOKA OLIWIA EURO 6, Poland
9. PLIT ZUZANNA EURO 6, Poland
10. BROTSMANN ANASTASIA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
11. MOLEVICIUTE DOMINYKA Axelis, Vilnius, Lietuva
12. ADULYTE GUODA Axelis, Vilnius, Lietuva
13. ZITARE MARTA KRISTE Slidotprieks, Latvia
14. ZAGZINA POLINA Axelis, Vilnius, Lietuva
15. RUDALEVICIUTE DINARA Svaja, Elektrenai, Lietuva
16. KELBAUSKAITE RUSNE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
17. VISOCKYTE MARIJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

CUBS B BOYS
1. SAPRYKIN ULADZISLAU DUSSH Minsk, Belarus
2. VABISHCHEVICH DANIIL DUSSH Minsk, Belarus
3. VABISHCHEVICH IGNAT DUSSH Minsk, Belarus
4. WHIPPLE ALEKSANDER EURO 6, Poland
5. ZAGZIN ANTON Axelis, Vilnius, Lietuva

SPRINGS B GIRLS
1. NOVIK NADZEYA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
2. KNIHA ANASTASIYA DUSSH Minsk, Belarus
3. LANINA ALINA DUSSH Minsk, Belarus
4. PATAPENKA KSENIYA DUSSH Minsk, Belarus
5. MALYSHEVA VALERYIA DUSSH Minsk, Belarus
6. DARAGUSH ALINA DUSSH Minsk, Belarus
7. KRUPIANKOVA KATSIARYNA DUSSH Minsk, Belarus
8. SAURYKO ALINA DUSSH Minsk, Belarus
9. LENKOVA KARYNA DUSSH Minsk, Belarus
10.HERMANOWSKA MELANIA GALAS EURO 6, Poland
11. SHCERBAN OKSANA Suita, Kiev, Ukraine
12. BRINKYTE ADELE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
13. ARTAMONOVA POLINA Tvizlas, Vilnius, Lietuva
14. FALKEVICIUTE KAROLINA Axelis, Vilnius, Lietuva
15. STANIULYTE RASA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
16. SUKOVA ANASTASIJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

CHICKS A GIRLS
1. IVANOVA ANASTASIYA Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
2. FRADKINA ANASTASIYA Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
3. PAULIKAITE EMILIJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
4.SALEM LEILA Tvizlas,Vilnius, Lietuva

CHICKS A BOYS
1. KOCHETKOV EGOR Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
2. RUMSAS RADVILAS Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

CUBS A GIRLS
1. MUKHA ANHELINA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
2. BELAUS ANASTASIYA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
3. KRYTSKAYA MARYIA DUSSH Minsk, Belarus
4. TSIKHANAVA IRYNA DUSSH Minsk, Belarus
5. MALINOWSKA GABRIELA EURO 6, Poland
5. DUCHNOWSKA ALEKSANDRA EURO 6, Poland
7. KORNIEWICZ MARTA EURO 6, Poland
8. JONES SOPHIE Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
9. HOWARD CATRIONA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
10.BAGOCIUNAITE GABRIELE Speigas, Klaipeda, Lietuva
11.TIURIUBAJEVA KSENIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva
12. RIMPAITE MONIKA Tvizlas, Vilnius, Lietuva
13. GORBACHEVA ARINA Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
14. TATARKINA POLINA Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
15. MARTYNOVICIUTE EMILIJA Axelis, Vilnius, Lietuva
16. VALENTINAVICIUTE GABRIELE Svaja, Elektrenai, Lietuva
17. BUCYTE SOLVEIGA Svaja, Elektrenai, Lietuva
18. KORNEJEVA ALEKSANDRA Svaja, Elektrenai, Lietuva
19. BIRGELAITE KATRYNA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
20. PAULIKAITE LUKRECIJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
21. ROZINSKAITE DOROTEJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
22. RAMANAUSKAITE PAULINA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
23. ROLSKYTE BEATRICE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

CUBS A BOYS
1. STASKEVICH MIKHAIL Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
2. GARSVAS KASPARAS Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
SPRINGS A GIRLS
1. KHMIALEUSKAYA VIKTORIYIA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
2. RZEPIEL OLIWIA EURO 6, Poland
3. ZACHAREWICZ OLGA EURO 6, Poland
4. KEDA VALERIJA Tvizlas, Vilnius, Lietuva
5. GECAITE SAULE Tvizlas, Vilnius, Lietuva
6. SKOCHIK MARINA Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
7. IMPOLYTE VEJUNE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
8. KOLESOVA ZANA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

SPRINGS A BOYS
1. SUSHKO MARKIAN Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia

BASIC NOVICE A GIRLS
1. HOWARD SERENA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
2. LITVINENKO ANNA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
3. GOSTAUTAITE GINTARE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
4. IVANAUSKAITE KAMILE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
5.JAKUBOVSKAJA ANASTASIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva
6.AGROMOVA VALERIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva
7.MATVIJENKO KSENIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva
8. STRAZDAUSKAITE LAURA Tvizlas, Vilnius, Lietuva
9. SABRINSKAITE ELENA Ciuoziu.lt, Kaunas, Lietuva
10. DIDZGALVYTE DOVILE Axelis, Vilnius, Lietuva
11. STEPONAVICIUTE AGNE Svaja, Elektrenai, Lietuva
12. DAMULEVICIUTE GUOSTE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
13. MIKELIONYTE IEVA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
14. MAZEIKAITE MIGLE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
15. RAICEVICIUTE URTE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
16. ZILIONYTE JOGAILE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
17.KOZLOVA KATERINA Tvizlas,Vilnius, Lietuva
18.BOJARCIUKAITE ELZE Tvizlas,Vilnius, Lietuva
19.BALANDYTE RUSNE Tvizlas,Vilnius, Lietuva
20.RUKSNAITYTE VIKTORIJA Tvizlas,Vilnius, Lietuva

BASIC NOVICE B GIRLS
1. SUMYGLYA ANASTASIA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
2. POSKEVICIUTE AGNE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

ADVANCED NOVICE GIRLS
1. BANDZIK KRYSTSINA DUSSH Minsk, Belarus
2. BUTKO STEFANIYA DUSSH Minsk, Belarus
3. RAEVSKAYA CRISTINA DUSSH Minsk, Belarus
4. BATURA DARYA DUSSH Minsk, Belarus
5.AUSIUKEVICH YELIZAVETA DUSSH Minsk, Belarus
6. ORDOWSKA ANGELIKA EURO 6, Poland
7. DU TOIT MICHAELA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
8. PECIUKAITYTE UGNE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
9. SIAUDVYTYTE KARINA Speigas, Klaipeda, Lietuva
10. SKIOTYTE GODA Speigas, Klaipeda, Lietuva
11. MORKYTE GRETA Ciuoziu.lt, Siauliai, Lietuva
12. RADZVILAVICIUTE VILTE Axelis, Vilnius, Lietuva
13. CESTAUSKAITE JURGITA Axelis, Vilnius, Lietuva
14. KIZALAITE DEIMANTE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
15. BUTKUTE GODA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
16. LINIAUSKAITE KAMILE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
17. SAKALAUSKAITE VIKTORIJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
18.KROPA ELZBETA Baltu Ainiai,Kaunas, Lietuva
19.RAGAITE EVELINA Baltu Ainiai,Kaunas, Lietuva
20.KRAVCENKO JULIJA Tvizlas,Vilnius, Lietuva

ADVANCED NOVICE BOYS
1. PRAKAPOVICH IVAN DUSSH Minsk, Belarus
2. ARKHIPENKA USEVALAD DUSSH Minsk, Belarus
3. TSELUIKO ARTSIOM DUSSH Minsk, Belarus
4. KIERZKOWSKO KRZYSZTOF EURO 6, Poland
5. VONZODAS LAURYNAS Speigas, Klaipeda, Lietuva
6. JAKUBAUSKAS TADAS Svaja, Elektrenai, Lietuva
7. APITIONOK EDVINAS Svaja, Elektrenai, Lietuva
8.JAKONIS EDVINAS Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

JUNIOR LADIES
1. HIL YULIYA DUSSH Minsk, Belarus
2. BLOKLAND MAXIME YVZ, Holland
3. MEILUNAITE BEATRICE Axelis, Vilnius, Lietuva
4. BUCYTE SOLVEIGA Svaja, Elektrenai, Lietuva
5. MESKAITE RIMGAILE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
6. KARALIUTE KOTRYNA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
7. GOLOVKINA ALEKSANDRA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
8. JANULEVICIUTE INGA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

JUNIOR MEN
1.KIZALA DEIVIDAS Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

SENIOR MEN
1.AMBRULEVICIUS SAULIUS Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Nikda
Guru


Prisijungė: 2008 11 16
Pranešimai: 1502
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Pir., 12 05 2011, 17:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gana gausiai dalyvių Smile kai žinosit, parašykit, kurią dieną ir kurią valandą pradžia Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vika
Naujokas


Prisijungė: 2011 10 01
Pranešimai: 18

PranešimasParašytas: Pir., 12 05 2011, 19:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Penktadieni 12 val
Sestadieni 10 val
Sekmadieni 10 val
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Nikda
Guru


Prisijungė: 2008 11 16
Pranešimai: 1502
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Sk., 12 18 2011, 11:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rezultatai http://fsrussia.ru/upl/results/LT/1112/Christmas2011/html/index.htm
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Archyvas - dailusis čiuožimas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2
Puslapis 22

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005