Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Čiuožimo inventorius
Pereiti prie Atgal  1, 2

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Dailusis čiuožimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
ledas
Naujokas

Prisijungė: 2011 10 14

PranešimasParašytas: Pen., 10 14 2011, 10:54    Rašyti temą: Re: Skate Spinner Atsakyti su citata

Antanas26 rašo:
Norėjau paklaustį apie Skate spinner:

http://www.skatespinner.ca/about.html

Ar kas nors naudojate?

Naudoju ir labai džiaugiuos aš juo. Nežinau ar sutapimas ar ne bet pradėjus juo treniruotis ir ant ledo suktukai pradėjo išeit. O iki to laiko, jau galvojau, kad suktukai neįmanoma misija. Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Antanas26
Naujokas

Prisijungė: 2011 09 04

PranešimasParašytas: Št., 10 15 2011, 22:22    Rašyti temą: Re: Skate Spinner Atsakyti su citata

Smile Hmm. Reiks tada paprašyt, kad draugė iš Amerikos partįstų Smile

Nors ne, originalas netgi brangenis nei Edea Lietuvoje.
http://www.skatespinner.ca/shop.html 36 CAD = 88 LTL
http://www.icesport.lt/dailiojo-ciuozimo-inventorius/aksesuarai-19/lt/suktuku-treniruoklis--quot-spiner-quot--120.html 78 LTL

Ar Edea, ar Skate spinner, turbūt nelabai skirtumo yra...

ledas rašo:
Antanas26 rašo:
Norėjau paklaustį apie Skate spinner:

http://www.skatespinner.ca/about.html

Ar kas nors naudojate?

Naudoju ir labai džiaugiuos aš juo. Nežinau ar sutapimas ar ne bet pradėjus juo treniruotis ir ant ledo suktukai pradėjo išeit. O iki to laiko, jau galvojau, kad suktukai neįmanoma misija. Very Happy
Atgal į viršų
ledas
Naujokas

PranešimasParašytas: Pir., 10 17 2011, 9:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi bandžiau tik edea, tai nežinau ar skirtumas yra. Smile

Kas liečia kainą, tai internete nieko pigiau neradau ir pirkau Lietuvoj. Nors įiaip visus kitus aksesuarus pirkau ne Lietuvoj dėl kainos Very Happy
Atgal į viršų
Antanas26
Naujokas

PranešimasParašytas: Pir., 10 17 2011, 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai pasipasakok, kokius aksesuarus pirkai. Gal ir mane kas nors sudomins Smile
Atgal į viršų
Nikda
Guru

Prisijungė: 2008 11 16

PranešimasParašytas: Pir., 10 17 2011, 17:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasipasakok ne tik ką, bet ir kur pirkai Very Happy
Atgal į viršų
ledas
Naujokas

PranešimasParašytas: Antr., 10 18 2011, 7:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Antanas26 rašo:

Pirkau džiovykles pačiūžom, apsauginę lipnią juostą( sk8type), batų movas (nors jų dabar jau nebenaudoju, nelabai pasiteisino)), plasmasines apsaugas. Na manau viskas kas galėtų tave sudomint. Surprised
Merginas gal sudomintų suknelė varžybom, čiuožimo pėdkelnės irgi varžybom. Čia gal labiausiai sutaupiau, nes Lietuvoj būčiau sumokėjus trigubai daugiau. Very Happy
Nikda, viską perku ebay.com.
Atgal į viršų
Nikda
Guru

Prisijungė: 2008 11 16

PranešimasParašytas: Antr., 10 18 2011, 7:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ledas rašo:
Antanas26 rašo:

Pirkau džiovykles pačiūžom, apsauginę lipnią juostą( sk8type), batų movas (nors jų dabar jau nebenaudoju, nelabai pasiteisino)), plasmasines apsaugas. Na manau viskas kas galėtų tave sudomint. Surprised
Merginas gal sudomintų suknelė varžybom, čiuožimo pėdkelnės irgi varžybom. Čia gal labiausiai sutaupiau, nes Lietuvoj būčiau sumokėjus trigubai daugiau. Very Happy
Nikda, viską perku ebay.com.

Gal akis buvo užkliuvusi ir už silikoninių apsaugų keliams? Kodėl batų movos nepasiteisino?
Atgal į viršų
ledas
Naujokas

PranešimasParašytas: Antr., 10 18 2011, 8:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nikda rašo:

Gal akis buvo užkliuvusi ir už silikoninių apsaugų keliams? Kodėl batų movos nepasiteisino?

Ne tokių nemačiau pati naudoju paprastas medžiagines.
O va movos man nepasiteisino, nes ne vieną kartą šuolio metu aš jas užkabinau ir nespėjau kol nusileidau iki ledo išsipainiot, tai griuvimai buvo labai skaudūs ir nemalonūs. Be jų jei jau griūnu, tai griūnu tik dėl to, kad blogai iššoku, o ne dėl to, kad kojos į kažką įsipainioja.
Atgal į viršų
Antanas26
Naujokas

PranešimasParašytas: Antr., 10 18 2011, 13:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunuolė, kad ebay perki :} Tik aš nelabai įsivaizduoju, kas tos movos ir kokia prasmės iš to sk8tape – ką jis apsaugo? O sakydama plastmasines apsaugas turbūt turi galvoj blade guard'us?

O džiovyklėlės, kiek ieškojau ebay, tai ne tokios ir pigios. Pvz., čia: http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=skate+blade+covers&_sacat=0&_sop=15&_odkw=figure+skate+blade+covers&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313
Nuo 13+ USD prasideda. Ar aš nemoku ieškoti?

Aš anksčiau dar mąsčiau apie kojų apsaugas, kurios užsimauna ant kulkšnies, kad pačiūžos netrintų. Bet dabar kažkaip nelabai trina, tai nepirkau...
Čia geresnis variantas http://www.amazon.com/Bunga-Pads-5-Ankle-Sleeve/dp/B000289XWQ
O čia pigesnis – http://www.ebay.com/itm/SKATER-GEL-ANKLE-SLEEVE-SILIPOS-GEL-SLEEVE-SKATER-/250808006888?pt=BI_Credit_Card_Terminals&hash=item3a655278e8#ht_500wt_922 – pastaris persipjauna per pusę ir išeina abiejoms kojoms. Aišku, galima ir parduotuvėj už kokį 15 Lt nuspirkti bendro naudojimo apsaugą, bet turbūt verta pataupyt normaliam daiktui...
Atgal į viršų
ledas
Naujokas

PranešimasParašytas: Antr., 10 18 2011, 15:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Movos va kaip atrodo:)
http://www.ebay.com/itm/Lycra-S-T-R-E-T-C-H-Boot-Covers-BLACK-WHITE-BEIGE-/290591953367?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43a8a151d7

Ar ta sk8tape saugo nežinau pasakysiu kai ją nulupsiu Smile Bet kai pačiūžos kainuoja virš 1000lt, tai kažkaip noris jas pasaugoti. Tiesa priekinę pačiūžų dalį klijavau dviem sluoksniais, nes kai kerti su geležte, tai tas vienas sluoksnis tikrai neapsaugo.

Dėl džiovyklėlių, tai Lietuvos parduotuvėj jos kainuoja 60lt. Na aišku dar galima pataupyt ir pasisiūt iš storesnės medžiagos. Aš netgi pati turiu susikirpusi medžiagą tik niekaip nepasisiuvu (senosios jau suplyšusios ir reikia naujų)

Plasmasinės apsaugos, tai taip angliškai blade guard.
Dėl kojų trynimo, tai kažkaip niekad netrynė, na gal tik pirmom dienom, kol prisitaikė koja prie pačiūžų. Tai gal ir pas tave tik dėl to trynė?
Atgal į viršų
Antanas26
Naujokas

PranešimasParašytas: Antr., 10 18 2011, 16:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Džiovyklėlės pas mus parduotuvėj nuo 30 Lt iki 40 Lt atrodo. Baisoka, kai pagalvoji, kiek plešia už du medžiagos gabalėlius Smile

O kokios pas tave pačiūžos? Dėl trynimo tai kai su akropolinėm čiuoždavau, visad nutrindavo dešinės kojos gale, virš kulno. Visad. Ir būtent dešinę koją. Nusipirkau Edea – lyg ir mažiau trynė, bet pradžioj kartais irgi patrindavo. Dabar netrina, bet vis tiek toks jausmas, kad Edea 275 visgi ne mano kojai. Kažkiek per didelės. Truputį stipriau susiverži, paskausta kojos, truputėlį atlaisvini, kulnas gana stipriai kilnojasi... Nežinau nežinau... Sad

Beje, kur Vilniuj perkat pačiūžas?
Atgal į viršų
ledas
Naujokas

PranešimasParašytas: Tr., 10 19 2011, 7:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mane risportai.
O kad akropolio pačiūžos trynė, tai nieko nuostabaus, va dėl to aš ir stengiuos čiuožt tik su savo. Smile
Dabar Vilniui pačiūžų parduotuvės nebėr yra tik Kaune.
Man patogiau, nes, kai reikėdavo važiuot į Vilniaus parduotuvę buvo tikrai nepatogu, nes ji dirbdavo tokiu laiku, kai kamsčiai didžiausi Shocked

O kas liečia kainas, tai taip viskai kainuoja brangiai, norisi pigaiu, tai ir ieškai ar internete ar pati bandau siutis.
Atgal į viršų
Antanas26
Naujokas

PranešimasParašytas: Antr., 11 22 2011, 21:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Toks klausimas. http://www.skatesus.com/learning_center/documents/EDEAComparativeSizingChart-c.pdf

Apačioj pažymėta:
+ = Extra Material Lasted Around      
Foot to achieve additional             
.5 Centimeter (or extra half Size)

Ar kas nors žino, kas tiksliai norima pasakyti? Nelabai suprantu, koks ten „materialas“ yra tuose lyginiuose dydžiuose...
Atgal į viršų
pinikota
Naujokas

Prisijungė: 2013 02 23

PranešimasParašytas: Št., 02 23 2013, 22:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kad gali būti didesnis +0.5 cm
Verona
Naujokas

Prisijungė: 2013 05 14

PranešimasParašytas: Sk., 05 19 2013, 17:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pinikota rašo:
Kad gali būti didesnis +0.5 cm

Suaugusiems +0.5 cm , o vaikams +0.10cm Wink
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Dailusis čiuožimas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2
Puslapis 22

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume