Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Pasaulio taurė, 2009-2010m. sezonas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Biatlonas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
zemaitis
Guru

Prisijungė: 2008 01 26

PranešimasParašytas: Kv., 01 14 2010, 22:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
Kas matėt šiandienos varžybas? Smile Aš tik eilinį kartą rezultatų lentelę peržiūrėjau Smile

Deja, bet biatloną galiu stebėti tik per Eurosport, tad ir aš tik rezultatų lentelę mačiau Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
SuperExpert
Guru

Prisijungė: 2007 11 11

PranešimasParašytas: Pen., 01 15 2010, 12:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as taip pat Smile

Siaip Dianai butu naudingiau sustartuot Rupholdinge, jei tik atsirastu galimybe buti tam 30uke. Nes garantuoti taskai ir automatiskai butu galimybe pakilti auksciau bendroj iskaitoj, o tai reikstu ir didesnes galimybes sudalyvauti mass startuose ateityje, is kur sektu ir geresne pozicija bendroje iskaitoje....na bet cia daug jeigu Smile

Olimpinesi i mass starta atsirinks geriausiai pasirode per kitas rungtis, ir kazkiek geriausiu pagal PT. Tikiuos nesuklydau
Atgal į viršų
Tomukas
Meistras

Prisijungė: 2009 02 04

PranešimasParašytas: Pen., 01 15 2010, 12:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zemaitis rašo:

Deja, bet biatloną galiu stebėti tik per Eurosport, tad ir aš tik rezultatų lentelę mačiau Smile

O tai antro Eurosporto nerodo? Man tik labai nepatiko, nes antrą pas mane rodo su rusų komentavimu, man GB kur kas arčiau širdies.

Šiaip labai geros varžybos buvo, ypač kai Svendsenas ir Ole vienas prie pat kito startavo, ir abu kaip raketos šliuožė paskutinę atkarpą šaudykla-finišas... Bet nors ir Svendsenas laimėjo (-4.1 sek iš šaudyklos, +3.2 finiše), dar reikia pastebėti, kad Ole labai nenuskilo su trafficu. Svendsenas šliuožė pas sau vienas, tuo tarpu Ole turėjo lenkt visą krūvą stabdžių... Tai šiuo atveju Svendreno pergalę nurašyčiau ne jo neabejotinam talentui, bet tiesiog sėkme Smile

Rusų forma stebina. Šaudo neblogai (kaip ir visada), bet čiuožimo greitis tragiškas. Ustiugovas irgi kažkaip labai įdomiai - pirmoj atkarpoj vos vos vilkosi, o paskui įsijungė raketinius variklius... Kažkaip neteisingai paskirstė jėgas trasoj IMHO... O kai Čiudovas su 0+0 šaudymu pralaimi minutę..... Na, man kaip nelabai mėgstančiam Šusijos sportininkus, tai smagu, bet esmė ta, kad kažkas ne taip su rusais. Gal turi specialią pasiruošimo programą Olimpinėm, ir dabar pats tas momentas, kai formos minimumas prieš ilgalaikį kilimą? Pamatysim...
Atgal į viršų
SG
Meistras

Prisijungė: 2008 01 15

PranešimasParašytas: Pen., 01 15 2010, 13:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ziurejau per Eurosport2. komentatorius GB pas mane.
kad Ole paskutiniam rate nebuvo super greitas, matesi, nes kazkuris is slovenu ji net i kalniuka bande aplenkt. Sekundes pries Svendsena atlose saudykloj. Bet jo veida pries saudant vertejo pamatyt, atrode, kad zvilgsniu taikinius nugales Smile.
Smarkiai austrai nusisaude, bet greitis pas Landentingeri nerealus.
Labai patiko ziurovai- suksniais palaike visus saudancius ir pataikancius, ir bendra nuotaika jautesi sventine- smones atejo pramogaut.
Atgal į viršų
zemaitis
Guru

Prisijungė: 2008 01 26

PranešimasParašytas: Pen., 01 15 2010, 16:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tomukas rašo:
zemaitis rašo:

O tai antro Eurosporto nerodo? Man tik labai nepatiko, nes antrą pas mane rodo su rusų komentavimu, man GB kur kas arčiau širdies.

Pas mane tik britiškas ir rusiškas Eurosport Smile
O Diana šiandien šaunuolė!! Berods tai pirmasis jos medalis ir pirmasis tokiam lygy iš visų lietuvių, neskaitant Šalnos Smile Manau ryt Diana bus pagrindinė favoritė.
Atgal į viršų
Tomukas
Meistras

Prisijungė: 2009 02 04

PranešimasParašytas: Pen., 01 15 2010, 19:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mes išpindėję sirgaliai, mums IBU medalio nebeužtenka, norim WC ar Olimpinio medalio Very Happy

Fatastika šiaip.

Ale blin, kaip Magdutė sukniso vokiečių home race Sad Sad Sad Neįsivaizduojama niekaip, kas ten pas ją su stand shooting :/

Ir pasveikinkim švedes su pirma ever relay pergale!!
Atgal į viršų
SG
Meistras

PranešimasParašytas: Pen., 01 15 2010, 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o Tora visai nebaisi, kai sypsosi Smile
O sypsotis turejo ko, saunuole, aplenkusi gi ja Kati buvo nemazai. Tas norvegiskas susikaupimas laimejimui.... kazkuriam etape Northugas "cerez nemogu" panasiai pergale isplese.
Atgal į viršų
Algimantas
Guru

Prisijungė: 2009 02 21

PranešimasParašytas: Pen., 01 15 2010, 23:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Diana - ŠAUNUOLĖ!
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

Prisijungė: 2007 10 31

PranešimasParašytas: Št., 01 16 2010, 11:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va kiek daug atsiliepimų apie biatloną Smile Smaguma Smile Aš irgi prisidedu prie sveikinimų Dianai Smile

Tomukas rašo:

Pas mane pvz. rodo, bet ryte dar žiūrint programą, nebuvo numatyta rodyti, tai ir neužsistačiau įrašymo. Beje, bent Lietuvoje Eurosport ir Eurosport2 kanalams išeina parinkti kalbą - tik standartiškai pvz Eurosport transliuoja anglų kalba, o Eurosport2 - rusų, bet jeigu telikas ne prieštvaninis, turbūt visada galima pasirinkti kitą transliuojamą kalbą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Št., 01 16 2010, 19:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu ką, stiprūs vyrukai šiandien buvo Smile Ustiugov išvis žveris. Iš kur jis išvis atsirado? Smile Tiek daug varžybų nemačiau, tai man kažkoks sezono atradimas Smile

Gaila moterų varžybų vėl nerodė, bet Neuner raketa - su 5 klaidom trečia būt - kažkas nerealaus. Dar šaudymą biški pataisyt ir bus olimpiniai auksai Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Št., 01 16 2010, 20:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SuperExpert rašo:

Olimpinesi i mass starta atsirinks geriausiai pasirode per kitas rungtis, ir kazkiek geriausiu pagal PT. Tikiuos nesuklydau

15 geriausių pagal rezultatus olimpinėse ir likusius 15 užpildys pagal rezultatus PT lentelėj (atrodo taip, kiek pamenu).
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Sk., 01 17 2010, 15:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
SuperExpert rašo:

15 geriausių pagal rezultatus olimpinėse ir likusius 15 užpildys pagal rezultatus PT lentelėj (atrodo taip, kiek pamenu).

Gali but, pamenu dar gincijosi per pacias zaidynes kas ir kaip
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Sk., 01 17 2010, 16:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Del transliaciju. Siaip neseniai atradau tokia funkcija, jog nemokamai gali ziuret visas varzybas paciam biathlonworld.com puslapyje. Jei nerodo eurosportas tiesiogiai tai tuo labiau, bet galima ten ir senes varzybas (pilnas) paziuret, ten netgi visa transliacija, su visokiais sportininku apsilimais ir pasiruosimais startui...aisku neiprastai ziuret kai komentaro nera. siu metu visus etapus galima paziuret ...

Sekmes ziurint Wink
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Sk., 01 17 2010, 20:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu ką, rusai šiandien be konkurencijos Smile Atrodo ankstesnę sudėtį jau beveik laikas nurašyti - jaunimas tvarkosi be vargo Smile
Atgal į viršų
SG
Meistras

PranešimasParašytas: Pir., 01 18 2010, 11:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

del greito sliuozimo dar gali speliot, kad kazko uzvalge Smile, na bet ir saudymas ispudingas.
Lietuviu saudymas klaikus kol kas, bet vis tiek saunuoliai, serbus juk aplenke, butu maziau nusisove, galejo ir anglus dar aplost Smile. Siaip gan daznai lietuvaicius parodo, tai lyg susidaro toks ispudis, kad sliuozimas ju darosi laisvesnis, techniskesnis.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Biatlonas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau
Puslapis 68

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume