Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Jaunimo Grand Prix serijos varžybos 2010 m.
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Archyvas - dailusis čiuožimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Loruciuke
Pažengęs

Prisijungė: 2009 03 13

PranešimasParašytas: Antr., 08 31 2010, 11:57    Rašyti temą: Jaunimo Grand Prix serijos varžybos 2010 m. Atsakyti su citata

Neseniai pasibaige pirmasis etape, kuris vyko Prancuzijoje. Rezultatai cia: http://www.isuresults.com/results/jgpfra2010/

Lietuviai pirmame etape nedalyvavo, taciau antrajame (Rumunijoje - rugsejo 9-12 dienomis) turetu dalyvauti Ariana Altaraviciute. http://www.isuresults.com/events/fsevent00011166.htm
Austrijoje vyksianciame etape (rugsejo 15-19 dienomis) i dalyviu sarasa irasyta musu sokiu ant ledo pora - Teressa Vellrath ir Aleksandr Pirogov http://www.isuresults.com/events/fsevent00011167.htm
Japonijoje, musu atstovu nebus http://www.isuresults.com/events/fsevent00011168.htm
Penktajame etape (Didzioji Britanija, rugsejo 29 - spalio 3 d.) turetu dalyvauti Saulius Ambrulevicius bei Rimgaile Meskaite. http://www.isuresults.com/events/fsevent00011170.htm
Dresdene (Vokietijoje, spalio 6-10 d.) lietuviai nedalyvaus http://www.isuresults.com/events/fsevent00011173.htm
Paskutiniame etape, Cekijoje (spalio 13-17 d.) turetu startuoti Saulius Ambrulevicius, Teressa Vellrath ir Aleksandr Pirogov bei Rimgaile Meskaite http://www.isuresults.com/events/fsevent00011178.htm

Paskutinį kartą redagavo Loruciuke, Pen., 10 01 2010, 23:06. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Lempa
Meistras

Prisijungė: 2008 11 29

PranešimasParašytas: Tr., 09 01 2010, 20:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasakykit man kaip šiokiam tokiam čainikui, yra junior GP varžybose kažkoks minimalaus amžiaus apribojimas?
Nikda
Guru

Prisijungė: 2008 11 16

PranešimasParašytas: Kv., 09 02 2010, 21:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lempa rašo:
Pasakykit man kaip šiokiam tokiam čainikui, yra junior GP varžybose kažkoks minimalaus amžiaus apribojimas?

13 metų.

O dėl dalyvavimo GP - tai galimybę dalyvauti lemia praėjusio pasaulio čempionato rezultatai. Lietuvos nelabai kokie, tai dalyvavimas pagal žemiausią rangą - "kai kurie etapai" (čia toks populiarus paaiškinimas Smile ).
Atgal į viršų
Lempa
Meistras

PranešimasParašytas: Sk., 09 05 2010, 20:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nikda rašo:
13 metų.

A, tada gerai, nes... nu geriau nesakysiu nieko, nes po to dar iškils klausimų kokią aš čia turiu teisę kažką sakyt ir komentuot...
Nikda
Guru

PranešimasParašytas: Pir., 09 06 2010, 9:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lempa rašo:
Nikda rašo:
13 metų.

A, tada gerai, nes... nu geriau nesakysiu nieko, nes po to dar iškils klausimų kokią aš čia turiu teisę kažką sakyt ir komentuot...

Forumas ir yra virtuali "tribūna" savo nuomonei pasakyti. Ir visų dalyvių teisės vienodos. Suintrigavai, tai dabar klok, laukiam Laughing
Atgal į viršų
Lempa
Meistras

PranešimasParašytas: Tr., 09 08 2010, 15:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nikda, aš dėl kai kurių dalyvių. Wink Iš kitos pusės aš ne ekspertė ir galbūt kažko gerokai nesuprantu Smile kodėl dalyvauja čiuožėja(s) A o ne B na ir jei jau išsaiškinom, kad yra minimalaus amžiaus cenzas... klausimų aišku vis vien kyla, bet jau mažiau

Be to, forumas nors ir vieša tribūna, bet tai, kas parašyta, galima perskaityt labai skirtingom intonacijom ir nebūtinai suprasti taip, kaip iš tiesų norėta parašyti.
Nikda
Guru

PranešimasParašytas: Kv., 09 09 2010, 15:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip danguj, taip ir ant žemės - dėl konkretaus dalyvio kiekvienoj šaly sprendžia federacija. O kaip priima sprendimus ir ką nusprendžia - čia jau priklauso nuo federacijos sugedimo laipsnio. Šita liga paplitusi ne vienoje šalyje, ypač įsisenėjusi Europoje. Kai paskaitai apie visokias nesąmones, tai pagalvoji, kad sportininkai būna kaip daiktai, kuriuos kaip nori, taip ir dėlioja.
Čia mano asmeninė nuomonė, nepretenduoju į absoliučią tiesą. Pasinaudojau tribūna Laughing
Atgal į viršų
Nikda
Guru

PranešimasParašytas: Pen., 09 10 2010, 8:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rumunijos GP, merginų rezultatai po trumposios programos http://www.isuresults.com/results/jgprou2010/SEG003.HTM
Ariana 19 vietoje.
Atgal į viršų
Nikda
Guru

PranešimasParašytas: Št., 09 11 2010, 16:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galutinis rezultatas http://www.isuresults.com/results/jgprou2010/CAT002RS.HTM
Ariana 18 vietoje. Bendra balų suma maždaug tiek, kiek pirmo penketuko merginos gavo vien tik už laisvąją programą.
Kas mane nustebino - tai stulbinančiai prastas Isakovos pasirodymas.
Atgal į viršų
Loruciuke
Pažengęs

Prisijungė: 2009 03 13

PranešimasParašytas: Št., 09 11 2010, 17:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
Galutinis rezultatas http://www.isuresults.com/results/jgprou2010/CAT002RS.HTM
Ariana 18 vietoje. Bendra balų suma maždaug tiek, kiek pirmo penketuko merginos gavo vien tik už laisvąją programą.
Kas mane nustebino - tai stulbinančiai prastas Isakovos pasirodymas.

Na Arianai dar reikia dar daug dirbti. Pasiziurejus i protokolus matosi, jog dar tik viengubus ir dvigubus sokineja. Be to daug minusiuku susirinko... Sad
Mane tai nustebino paskutines grupes dalyviu kritimai, kazkaip labai jau daug... Rolling Eyes

P.S. Kazkaip keista, jog Ariana atstovavo, manyciau, jog tikrai buvo vertesniu...
Atgal į viršų
Lempa
Meistras

PranešimasParašytas: Pir., 09 13 2010, 12:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va, Loručiukė drąsiai pasinaudojo tribūna! Smile ir garsiai išreiškė ir mano mintis. Iš kitos pusės, vėl gi sakau, gal aš kažko stipriai nežinau ir nesuprantu kodėl buvo priimtas būtent toks sprendimas Cool
Nikda
Guru

PranešimasParašytas: Pir., 09 13 2010, 17:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lempa rašo:
Va, Loručiukė drąsiai pasinaudojo tribūna! Smile ir garsiai išreiškė ir mano mintis. Iš kitos pusės, vėl gi sakau, gal aš kažko stipriai nežinau ir nesuprantu kodėl buvo priimtas būtent toks sprendimas Cool

tokiais atvejais paprastai paguglinu, kartais būna įdonių atsakymų Rolling Eyes
Atgal į viršų
Lika
Pažengęs

Prisijungė: 2010 03 16

PranešimasParašytas: Pir., 09 13 2010, 17:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nikda rašo:
Lempa rašo:

O kokių atsakymų radot šį kartą? Paguglinau ir nieko įdomaus neradau... Turbūt nemoku guglinti Rolling Eyes
Atgal į viršų
amial
Meistras

Prisijungė: 2009 06 13

PranešimasParašytas: Pir., 09 13 2010, 22:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Loruciuke rašo:

Citata:
P.S. Kazkaip keista, jog Ariana atstovavo, manyciau, jog tikrai buvo vertesniu...

Gal sprendė pagal Lietuvos čempionato rezultatus? Ariana ten buvo ketvirta. Pirmosios dvi per jaunos dalyvauti, o Rimgailė gauna du etapus: Anglijoje ir Čekijoje.
Atgal į viršų
Nikda
Guru

PranešimasParašytas: Antr., 09 14 2010, 17:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lika rašo:
Nikda rašo:
Lempa rašo:

O kokių atsakymų radot šį kartą? Paguglinau ir nieko įdomaus neradau... Turbūt nemoku guglinti Rolling Eyes

Šį kartą nieko įdomaus.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Archyvas - dailusis čiuožimas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau
Puslapis 14

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume