Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Forumo populiarinimas
Pereiti prie 1, 2  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
SuperExpert
Guru

Prisijungė: 2007 11 11

PranešimasParašytas: Pen., 11 05 2010, 9:39    Rašyti temą: Forumo populiarinimas Atsakyti su citata

Sveiki
siulau visiems cia esantiems ir tiems kurie cia aktyviausi padiskutuoti kaip galetume labiau ispopuliarinti si foruma, kad butu daugiau nuomoniu, daugiau pardavimu ir t.t.
destykim savo mintis!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Elvis
Administratorius

Prisijungė: 2007 10 31

PranešimasParašytas: Pir., 11 08 2010, 19:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Klausimas - ar dar reikia forumą populiarinti? Smile Aš tai visai patenkintas, kad visai nemažai žmonių lankosi, dar jei kiekvienas aktyviai komentuosime tas temas, kurių sportus žiūrime, manau bus iš viso neblogai. O besidomintys žiemos sportais manau mus laisvai gali rasti per www.google.lt Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
zemaitis
Guru

Prisijungė: 2008 01 26

PranešimasParašytas: Pir., 11 08 2010, 21:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Olimpiados metu tai gana daug žmonių komentavo Smile o forumas tikrai išpopuliarėtų, jei prikalbintumėm Dianą rašyti savo Blog'ą čia, naujienas iš varžybų ir t.t. Very Happy bet nemanau, kad tai realu, tarpai tarp varžybų gana maži, turbūt kiekviena poilsio minutė svarbi..
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Antr., 11 09 2010, 12:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kartai truksta to aktyvumo, butu zmoniu daugiau, butu didesne tikimybe komentara koki surast Smile

Dianos blogas be abejo padidintu zmoniu cia besilankanciu skaiciu. Ar palaikot rysi kas nors su ja?
Atgal į viršų
zemaitis
Guru

PranešimasParašytas: Antr., 11 09 2010, 15:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SuperExpert rašo:
kartai truksta to aktyvumo, butu zmoniu daugiau, butu didesne tikimybe komentara koki surast Smile

Dianos blogas be abejo padidintu zmoniu cia besilankanciu skaiciu. Ar palaikot rysi kas nors su ja?

Su Diana ne, sunkiai ją surast, kai Latvijoj dažniausiai būna.
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Tr., 11 10 2010, 8:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu reikia tiesiog elektroniniu kontaktu gal pradziai Smile
Atgal į viršų
Algimantas
Guru

Prisijungė: 2009 02 21

PranešimasParašytas: Tr., 11 10 2010, 23:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

DAR populiarinti ir pan., ir t.t. visada bet kuriuo atveju tikrai neblogai, t.y. nuo to visiems tik geriau.
Šiaip, beveik visais aspektais geras forumas. Nuoširdus AČIŪ forumo šeimininkui, taipogi, visiems jame rašantiems.
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Sk., 11 14 2010, 10:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš turiu tik vieną dar prieš porą sezonų neįgyvendintą idėją - parėmus Vilniaus Snaigės žygių rengėjus, susitarti, kad spausdindami lipdukus (kuriuos dalija finišavusiems dalyviams), uždėtų užrašą "Žiemos sporto šakų forumas - www.wintersports.lt" Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Hobitas
Mėgėjas

Prisijungė: 2007 11 23

PranešimasParašytas: Sk., 11 14 2010, 13:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvi visai faina idėja Smile

Man dar labai patiktu jei forume atsirastu tas italas kuris komentavo Dianos pasirodymus per olimpiadą Smile
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Antr., 11 16 2010, 20:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hobitas rašo:
Elvi visai faina idėja Smile

Na vadinas reiks bandyti kažkaip ją įgyvendinti Smile

Hobitas rašo:

Man dar labai patiktu jei forume atsirastu tas italas kuris komentavo Dianos pasirodymus per olimpiadą Smile

O to italo kontaktus gal koks zemaitis turi? Smile
Atgal į viršų
zemaitis
Guru

PranešimasParašytas: Antr., 11 16 2010, 20:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:

O to italo kontaktus gal koks zemaitis turi? Smile

Na, jis turi facebook'ą, tai galėčiau pamėgint parašyt. Tik klausimas ar jis moka lietuviškai rašyt Laughing .Ir ar tai padėtų populiarinti forumą, nes kiek žinau jis su sportininkais nelabai bendro ką turi, sėdi federacijoj dažniausiai.
Atgal į viršų
zemaitis
Guru

PranešimasParašytas: Pir., 11 29 2010, 20:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šiandien sugalvojau Delfi porą komentarų parašyt. Turbūt, kas ten skaito, žino Agnę. Jos komentarai turbūt labiausiai sudomina ten, tad pakviečiau prisijungti į mūsų forumą. Vienas vartotojas taip atrašė:
„jo, prisijunk prie tu gerbeju, jei esi rusu komos fanė ,jei ne - suės tie ju "expertai" - prisimenu kaip jie "diskutuodavo" su tokiu AUDI - taip kaip zalgirio ir ryto krepšio sirgaliai -malaletkos, visi argumentai - įžeidinejimai ir keiksmažodžiai...“
Nu šakės Laughing Kada mes čia taip varėm? Laughing Ir kas už rusus serga? Aš už austrus, bet dar niekas nesuėdė Laughing
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Pir., 11 29 2010, 23:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zemaitis rašo:
Ir kas už rusus serga?

Ir aš nežinau kas Smile Aš aišku biški už Svetlaną Sleptsovą pasirgdavau, bet tikrai ne per daugiausiai, kad būtų galima būtų pasakyti, kad sergu už rusus Smile
Atgal į viršų
Kaligula
Mėgėjas

Prisijungė: 2011 01 05

PranešimasParašytas: Pen., 01 07 2011, 17:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
zemaitis rašo:
Ir kas už rusus serga?

Ir aš nežinau kas Smile Aš aišku biški už Svetlaną Sleptsovą pasirgdavau, bet tikrai ne per daugiausiai, kad būtų galima būtų pasakyti, kad sergu už rusus Smile

Kas serga uz rusus-as pvz. zinau Wink Be to,kad jau koks 15 metu domisi-ziuri varzybas,iesko info apie sportininkus,ju "uzklasine veikla".
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Pen., 01 07 2011, 18:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaligula rašo:
Elvis rašo:
zemaitis rašo:
Ir kas už rusus serga?

Kas serga uz rusus-as pvz. zinau Wink Be to,kad jau koks 15 metu domisi-ziuri varzybas,iesko info apie sportininkus,ju "uzklasine veikla".

Nick'ais ar pavardėm prašom Smile
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume