Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos
 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Lietuvos čempionatai
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Dailusis čiuožimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lika
Pažengęs


Prisijungė: 2010 03 16
Pranešimai: 27

PranešimasParašytas: Tr., 12 07 2011, 19:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nikda rašo:
vika rašo:
Ne, visi dalyvaus Christmas Cup, o vyriausiems siu varzybu rezultatai bus uzskaitomi kaip Lietuvos cempionato.
Kaip jau minejau tik advanced novice, junior ir senior grupes
Sie ciuozejai bus papildomai sveikinami ir apdovanojami federacijos

Truputį nesuprantu Embarassed vadinasi, Lietuvos čempionato varžybose dalyvaus ne visi, kurie dalyvaus Ice Cup? Kitaip tariant, gruodžio 17 -18 d. ant ledo pamatysim ne visus, kuriuos matėm gruožio 9 - 11 d.?


Truputi nesupratau ko nesuprantat? Yra varžybų dalyvių sąrašai. Štai tuos dalyvius ir pamatysim. Tik adv.novice, junior ir senior gr. bus dvi rezultatų lentelės - viena bendra visų dalyvių, kita - tik Lietuvos čiuožėjų (tai ir bus Lietuvos čempionato rezultatai).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vika
Naujokas


Prisijungė: 2011 10 01
Pranešimai: 18

PranešimasParašytas: Tr., 12 07 2011, 20:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar kartą bandau aiškint Smile
Tiek Lietuvos Čempionatas tiek Kauno varžybos vyks gruodžio 16-18 dienomis.
Niekas atskirai programų nečiuos, Christmas Cup rezultatai vyriausiems lietuviams bus užskaitomi ir kaip Christmas Cup ir kaip LT čempionato
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vika
Naujokas


Prisijungė: 2011 10 01
Pranešimai: 18

PranešimasParašytas: Tr., 12 07 2011, 20:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

December 18th, 2011 (Sunday)
08:45 – 09:00 Draw (Basic Novice) Please wait in the hall for the draw
09:00– 09:40 Practise

BASIC NOVICE A GIRLS FREE SKATING
10:00– 10:05 Warm-up Group 1
10:05 – 10:30 4 Skaters
10:30 – 10:35 Warm-up Group 2
10:35 – 11:00 5 Skaters
11:00 – 11:15 Ice Resurfacing
11:15– 11:30 Warm-up Group 3
11:30 – 11:55 5 Skaters
11:55– 12:00 Warm-up Group 4
12:00 – 12:30 5 Skaters
BASIC NOVICE B GIRLS FREE SKATING
12:30– 12:35 Warm-up Group 1
12:35 – 12:45 2 Skaters
12:45 – 13:00 Ice Resurfacing
ADVANCED NOVICE GIRLS FREE SKATING
13:00– 13:05 Warm-up Group 1
13:05 – 13:35 5 Skaters
13:35 – 13:40 Warm-up Group 2
13:40 – 14:10 5 Skaters
14:10– 14:15 Warm-up Group 3
14:15 – 14:40 5 Skaters
14:40 – 14:55 Ice Resurfacing
14:55– 15:00 Warm-up Group 4
15:00 – 15:30 5 Skaters
ADVANCED NOVICE BOYS FREE SKATING
15:30– 15:35 Warm-up Group 1
15:35 – 16:00 4 Skaters
16:00– 16:05 Warm-up Group 2
16:05 – 16:30 4 Skaters
16:30 – 16:45 Ice Resurfacing
JUNIOR LADIES FREE SKATING
16:45-16:50 Warm-up Group 1
16:50– 17:10 4 Skaters
17:10– 17:15 Warm-up Group 2
17:15-17:35 4Skaters
JUNIOR MEN AND SENIOR MEN FREE SKATING
17:35-17:40 Warm-up Group 1
17:40– 17:55 2 Skaters
18:15 Awards
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Nikda
Guru


Prisijungė: 2008 11 16
Pranešimai: 1501
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Tr., 12 07 2011, 20:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vika rašo:


labai gražiai nesusišnekam, nes žiūriu į šitą skelbimą ir matau, kad Christmas Cup gruodžio 9 - 11 d.
data pasikeitusi?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vika
Naujokas


Prisijungė: 2011 10 01
Pranešimai: 18

PranešimasParašytas: Tr., 12 07 2011, 22:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, viena savaite pavėlinom, nes mūsų direktorė L. Krauzienė, dėl Stagniūno/ Tobias gerų pasirodymų netikėtai gavo kvietimą teisėjauti finaliniam Grand Prix etape, kurio datos sutampa su mūsų varžybom Smile
dabar Lietuvos čempionatas dubliuojasi su Latvijos, Estijos ir Baltarusijos, dėlto praradom nemenką dalyvių skaičių
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Nikda
Guru


Prisijungė: 2008 11 16
Pranešimai: 1501
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Kv., 12 08 2011, 8:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nedaug trūko, kad būčiau nuvažiavusi į Christmas Cup Laughing Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vika
Naujokas


Prisijungė: 2011 10 01
Pranešimai: 18

PranešimasParašytas: Kv., 12 08 2011, 13:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na svarbu išsiaiškinot Smile

Įdedu patikslintą šeštadieniotvarkaraštį

December 17th, 2011 (Saturday)
08:45 – 09:00 Draw (A GROUPS, advanced novice SP, junior SP, senior SP) Please wait in the hall for the draw
09:00– 09:40 Practise
CHICKS A GIRLS / CHICKS A BOYS FREE SKATING
10:00– 10:05 Warm-up Group 1
10:05 – 10:30 6 Skaters
CUBS A GIRLS FREE SKATING
10:30 – 10:35 Warm-up Group 1
10:35 – 11:00 5 Skaters
11:00 – 11:05 Warm-up Group 2
11:05 – 11:25 5 Skaters
11:25 – 11:30 Warm-up Group 3
11:30 – 11:55 5 Skaters
11:55 – 12:10 Ice Resurfacing
CUBS A GIRLS FREE SKATING
12:10 – 12:15 Warm-up Group 4
12:15 – 12:40 6 Skaters
12:40 – 12:45 Warm-up Group 5
12:45 – 13:10 6 Skaters
CUBS A BOYS AND SPRINGS A GIRLS,BOYS FREE SKATING
13:10 – 13:15 Warm-up Group 1
13:15 – 13:40 6 Skaters
13:40 – 13:45 Warm-up Group 2
13:45 – 14:10 6 Skaters
14:20 Awards A groups











ADVANCED NOVICE GIRLS SP SKATING
15:00 – 15:05 Warm-up Group 1
15:05 – 15:30 5 Skaters
15:30 – 15:35 Warm-up Group 2
15:35 – 16:00 5 Skaters
16:00 – 16:05 Warm-up Group 3
16:05 – 16:30 5 Skaters
16:30 – 16:45 Ice Resurfacing
16:45 – 16:50 Warm-up Group 4
16:50 – 17:25 5 Skaters
ADVANCED NOVICE BOYS SP SKATING
17:25 – 17:30 Warm-up Group 1
17:30 – 17:50 4 Skaters
17:50 – 17:55 Warm-up Group 2
17:55 – 18:20 4 Skaters
18:20 – 18:35 Ice Resurfacing
JUNIOR LADIES SP SKATING
18:35 – 18:40 Warm-up Group 1
18:45– 19:10 4 Skaters
19:10 – 19:15 Warm-up Group 2
19:15 – 19:35 4 Skaters
JUNIOR MEN SP AND SENIOR MEN SP SKATING
19:35 – 19:40 Warm-up Group 1
19:40 – 19:50 2 Skaters
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
pulinukas
Meistras


Prisijungė: 2010 10 12
Pranešimai: 106
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Kv., 12 08 2011, 21:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už informaciją. Pasistengsim atvažiuoti,
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Sniegena
Naujokas


Prisijungė: 2011 12 12
Pranešimai: 2

PranešimasParašytas: Pir., 12 12 2011, 18:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yra varžybų dalyvių sąrašai. Štai tuos dalyvius ir pamatysim. Tik adv.novice, junior ir senior gr. bus dvi rezultatų lentelės - viena bendra visų dalyvių, kita - tik Lietuvos čiuožėjų (tai ir bus Lietuvos čempionato rezultatai).[/quote]
O tai kaip su jaunučiais (basic novice A)? Jie taip pat čempionato sąrašuose. Tiesa, ne visi ten jau tokie ir jaunučiai:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
pulinukas
Meistras


Prisijungė: 2010 10 12
Pranešimai: 106
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Antr., 12 13 2011, 20:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su BASIC Novice labai idomi situacija. Question Question Question
Šios grupės sportininkės pagal savo amžių kitais metais bus JUNIOR ladies, o šiais metais varžosi del Lietuvos čempionės titulo su 1 programą, kurią sudaro 3 šuoliai ir 2 suktukai.
ADVENCED NOVICE(1998/1999g.) SP+FS=15 elementų= taurė už 10lt
BASIC NOVICE (1998/1999g.) SP......=5 elementai = taurė už 10lt


Rolling Eyes
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
pulinukas
Meistras


Prisijungė: 2010 10 12
Pranešimai: 106
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Antr., 12 13 2011, 20:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Geriau turbūt BASIC-ose čiuožti ???
Kam vargti ADVENCED??? Skirtumas tik tas, kad ADVENCED "vargs" 2 dienas....... Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
vika
Naujokas


Prisijungė: 2011 10 01
Pranešimai: 18

PranešimasParašytas: Tr., 12 14 2011, 11:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Įdedu galutinius sąrašus Smile

PRE CHICKS B GIRLS
1. KONGA ANASTASIJA Slidotprieks, Latvia

CHICKS B GIRLS
1. ZASIM NADZEYA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
2. YAUTSIUSHYNA SOFIYA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
3. SVIRYD VOLHA DUSSH Minsk, Belarus
4. HEBDA KAROLINA EURO 6, Poland
5. SILINA ARITA Slidotprieks, Latvia
6. DJOMINA MARIJA Slidotprieks, Latvia
7. VLASENKO REGINA Suita, Kiev, Ukraine
8.FEDORENKO ANASTASIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva
9.LILETKO MILANA Speigas, Klaipeda, Lietuva
10. ANDREJEVAITE ULA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
11. RASCIAUSKAITE ULA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
12. LAPACINSKAITE GUSTE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
13. KOZUCHAR ANASTASIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva

CUBS B GIRLS
1. SVORAB LIZAVETA DUSSH Minsk, Belarus
2. VARVARA FILINA DUSSH Minsk, Belarus
3.SHTAYDA MARIYA DUSSH Minsk, Belarus
4. RUSETSKAYA MELANIYA DUSSH Minsk, Belarus
5. RAZINA ALIAKSANDRA DUSSH Minsk, Belarus
6. KOYAN SOFIYA DUSSH Minsk, Belarus
7. PALIASHCHUK KSENIYA DUSSH Minsk, Belarus
8. OPOKA OLIWIA EURO 6, Poland
9. BROTSMANN ANASTASIA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
10. MOLEVICIUTE DOMINYKA Axelis, Vilnius, Lietuva
11. ADULYTE GUODA Axelis, Vilnius, Lietuva
12. ZAGZINA POLINA Axelis, Vilnius, Lietuva
13. RUDALEVICIUTE DINARA Svaja, Elektrenai, Lietuva
14. KELBAUSKAITE RUSNE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
15. VISOCKYTE MARIJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

CUBS B BOYS
1. SAPRYKIN ULADZISLAU DUSSH Minsk, Belarus
2. VABISHCHEVICH DANIIL DUSSH Minsk, Belarus
3. VABISHCHEVICH IGNAT DUSSH Minsk, Belarus
4. WHIPPLE ALEKSANDER EURO 6, Poland
5. ZAGZIN ANTON Axelis, Vilnius, Lietuva

SPRINGS B GIRLS
1. NOVIK NADZEYA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
2. KNIHA ANASTASIYA DUSSH Minsk, Belarus
3. LANINA ALINA DUSSH Minsk, Belarus
4. PATAPENKA KSENIYA DUSSH Minsk, Belarus
5. MALYSHEVA VALERYIA DUSSH Minsk, Belarus
6. DARAGUSH ALINA DUSSH Minsk, Belarus
7. KRUPIANKOVA KATSIARYNA DUSSH Minsk, Belarus
8. SAURYKO ALINA DUSSH Minsk, Belarus
9. LENKOVA KARYNA DUSSH Minsk, Belarus
10. SHCERBAN OKSANA Suita, Kiev, Ukraine
11. BRINKYTE ADELE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
12. ARTAMONOVA POLINA Tvizlas, Vilnius, Lietuva
13. FALKEVICIUTE KAROLINA Axelis, Vilnius, Lietuva
14. STANIULYTE RASA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
15. SUCKOVA ANASTASIJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
16. BANDZIK KRYSTSINA DUSSH Minsk, Belarus
17. RAEVSKAJA CRISTINA DUSSH Minsk, Belarus

CHICKS A GIRLS
1. IVANOVA ANASTASIYA Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
2. FRADKINA ANASTASIYA Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
3. PAULIKAITE EMILIJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
4.SALEM LEILA Tvizlas,Vilnius, Lietuva

CHICKS A BOYS
1. KOCHETKOV EGOR Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
2. RUMSAS RADVILAS Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

CUBS A GIRLS

1. MUKHA ANHELINA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
2. BELAUS ANASTASIYA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
3. KRYTSKAYA MARYIA DUSSH Minsk, Belarus
4. TSIKHANAVA IRYNA DUSSH Minsk, Belarus
5. MALINOWSKA GABRIELA EURO 6, Poland
6. JONES SOPHIE Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
7. HOWARD CATRIONA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
8.BAGOCIUNAITE GABRIELE Speigas, Klaipeda, Lietuva
9.TIURIUBAJEVA KSENIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva
10. RIMPAITE MONIKA Tvizlas, Vilnius, Lietuva
11. GORBACHEVA ARINA Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
12. TATARKINA POLINA Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
13. MARTYNOVICIUTE EMILIJA Axelis, Vilnius, Lietuva
14. VALENTINAVICIUTE GABRIELE Svaja, Elektrenai, Lietuva
15. KORNEJEVA ALEKSANDRA Svaja, Elektrenai, Lietuva
16. BIRGELAITE KATRYNA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
17. PAULIKAITE LUKRECIJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
18. ROZINSKAITE DOROTEJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
19. RAMANAUSKAITE PAULINA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
20. ROLSKYTE BEATRICE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

CUBS A BOYS
1. STASKEVICH MIKHAIL Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
2. GARSVAS KASPARAS Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

SPRINGS A GIRLS
1. KHMIALEUSKAYA VIKTORIYIA DYSH 2 Pruzhany, Belarus
2. RZEPIEL OLIWIA EURO 6, Poland
3. ZACHAREWICZ OLGA EURO 6, Poland
4. KEDA VALERIJA Tvizlas, Vilnius, Lietuva
5. GECAITE SAULE Tvizlas, Vilnius, Lietuva
6. SKOCHIK MARINA Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia
7. IMPOLYTE VEJUNE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
8. KOLESOVA ZANA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
9. STEPONAVICIUTE AGNE Svaja,Elektrenai, Lietuva
10. KORNIEWICZ MARTA EURO 6, Poland


SPRINGS A BOYS
1. SUSHKO MARKIAN Yantarnaya Zvezda, Kaliningrad, Russia

BASIC NOVICE A GIRLS
1. HOWARD SERENA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
2. LITVINENKO ANNA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
3. GOSTAUTAITE GINTARE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
4. IVANAUSKAITE KAMILE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
5.JAKUBOVSKAJA ANASTASIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva
6.AGROMOVA VALERIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva
7.MATVIJENKO KSENIJA Speigas, Klaipeda, Lietuva
8. STRAZDAUSKAITE LAURA Tvizlas, Vilnius, Lietuva
9. SABRINSKAITE ELENA Ciuoziu.lt, Kaunas, Lietuva
10. DIDZGALVYTE DOVILE Axelis, Vilnius, Lietuva
11. DAMULEVICIUTE GUOSTE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
12. MIKELIONYTE IEVA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
13. MAZEIKAITE MIGLE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
14. RAICEVICIUTE URTE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
15. ZILIONYTE JOGAILE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
16.KOZLOVA KATERINA Tvizlas,Vilnius, Lietuva
17.BOJARCIUKAITE ELZE Tvizlas,Vilnius, Lietuva
18.BALANDYTE RUSNE Tvizlas,Vilnius, Lietuva
19.RUKSNAITYTE VIKTORIJA Tvizlas,Vilnius, Lietuva

BASIC NOVICE B GIRLS
1. SHMYGLYA ANASTASIA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
2. POSKEVICIUTE AGNE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva


ADVANCED NOVICE GIRLS
1. BUTKO STEFANIYA DUSSH Minsk, Belarus
2. BATURA DARYA DUSSH Minsk, Belarus
3.AUSIUKEVICH YELIZAVETA DUSSH Minsk, Belarus
4. ORDOWSKA ANGELIKA EURO 6, Poland
5. DU TOIT MICHAELA Guildford Ice Figure Skating Club, United Kingdom
6. PECIUKAITYTE UGNE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
7. SIAUDVYTYTE KARINA Speigas, Klaipeda, Lietuva
8. MORKYTE GRETA Ciuoziu.lt, Siauliai, Lietuva
9. RADZVILAVICIUTE VILTE Axelis, Vilnius, Lietuva
10. CESTAUSKAITE JURGITA Axelis, Vilnius, Lietuva
11. KIZALAITE DEIMANTE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
12. BUTKUTE GODA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
13. LINIAUSKAITE KAMILE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
14. SAKALAUSKAITE VIKTORIJA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
15.KROPA ELZBETA Baltu Ainiai,Kaunas, Lietuva
16.RAGAITE EVELINA Baltu Ainiai,Kaunas, Lietuva
17.KRAVCENKO JULIJA Tvizlas,Vilnius, Lietuva
18.HERMANOWSKA MELANIA GALAS EURO 6, Poland

ADVANCED NOVICE BOYS
1. PRAKAPOVICH IVAN DUSSH Minsk, Belarus
2. ARKHIPENKA USEVALAD DUSSH Minsk, Belarus
3. TSELUIKO ARTSIOM DUSSH Minsk, Belarus
4. KIERZKOWSKO KRZYSZTOF EURO 6, Poland
5. VONZODAS LAURYNAS Speigas, Klaipeda, Lietuva
6. JAKUBAUSKAS TADAS Svaja, Elektrenai, Lietuva
7. APITIONOK EDVINAS Svaja, Elektrenai, Lietuva
8.JAKONIS EDVINAS Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

JUNIOR LADIES
1. HIL YULIYA DUSSH Minsk, Belarus
2. BLOKLAND MAXIME YVZ, Holland
3. MEILUNAITE BEATRICE Axelis, Vilnius, Lietuva
4. BUCYTE SOLVEIGA Svaja, Elektrenai, Lietuva
5. MESKAITE RIMGAILE Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
6. KARALIUTE KOTRYNA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
7. GOLOVKINA ALEKSANDRA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
8. JANULEVICIUTE INGA Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva

JUNIOR MEN
1.KIZALA DEIVIDAS Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
SENIOR MEN
1.AMBRULEVICIUS SAULIUS Baltu Ainiai, Kaunas, Lietuva
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Sniegena
Naujokas


Prisijungė: 2011 12 12
Pranešimai: 2

PranešimasParašytas: Tr., 12 14 2011, 21:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pulinukas rašo:
Geriau turbūt BASIC-ose čiuožti ???
Kam vargti ADVENCED??? Skirtumas tik tas, kad ADVENCED "vargs" 2 dienas....... Smile


Dėl BAsIC grupės ne visai taip. Juk yra A ir yra B. A - iki 13 metų, B - 13-15 metų. Pernai čempionate pagal A grupės nuostatus dalyvavo 9-10 metų mergaitės, taigi tikrai jauniausių grupė. Tačiau šiemet amžiaus ribos A grupėje "praplėstos", na o B grupės mergaitės čempionate nedalyvauja.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Nikda
Guru


Prisijungė: 2008 11 16
Pranešimai: 1501
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: Pir., 12 19 2011, 14:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, tai ką pamatysim Europos čempionate?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Dailusis čiuožimas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6
Puslapis 66

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005