Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

2011/2012 sezonas - World Cup
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Slidinėjimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Hematogenas
Mėgėjas

Prisijungė: 2011 03 04

PranešimasParašytas: Pir., 02 06 2012, 23:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
Hematogenas rašo:
Saunuole Johaug, graziai vakar pasirode. Laimejo aplenkusi sezono lyderes Justina ir Marit su tokia didele persvara Rolling Eyes

Gaila nemačiau varžybų :/ Tiesiogiai Eurosport'as nerodė, o vietoj kartojimo berods futbolas ėjo.

Galima paziuret video - http://www.fiscrosscountry.com/multimedia/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Elvis
Administratorius

Prisijungė: 2007 10 31

PranešimasParašytas: Antr., 02 07 2012, 23:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hematogenas rašo:

Galima paziuret video - http://www.fiscrosscountry.com/multimedia/

Ačiū už nuorodą, kažkaip tą skiltį pražiopsojau Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
tra lia lia
Mėgėjas

Prisijungė: 2011 01 15

PranešimasParašytas: Tr., 02 08 2012, 20:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
Hematogenas rašo:
Saunuole Johaug, graziai vakar pasirode. Laimejo aplenkusi sezono lyderes Justina ir Marit su tokia didele persvara Rolling Eyes

Gaila nemačiau varžybų :/ Tiesiogiai Eurosport'as nerodė, o vietoj kartojimo berods futbolas ėjo.

Seip visada jau ta pacia diena galima parsisiusti eurosport irasa. Jeigu greiciai padorus i torrent'u paieska ivedi fis ski ir tos dienos data ir prasom gali parisiusti ir ziureti. As pats taip darau kai varzybas rodo darbo metu ir varzybos nusimato tikrai idomios(man tai reiskia jog turi buti bendro starto varzybos).
Atgal į viršų
antiastmatikas
Mėgėjas

Prisijungė: 2012 01 02

PranešimasParašytas: Št., 02 11 2012, 11:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neseniai rusu dienrastyje "sport-express" pasirode idomus interviu su Justinos Kovalcik treneriu Aleksandru Veretelnu (Александр ВЕРЕТЕЛЬНЫЙ).
Pateikiu keletas idomesniu pokalbio momentu:
- Давайте сразу о главном. В чем заключается феномен Юстины Ковальчик?
- Умная девчонка. Не безголовая. Четко понимает, чего она хочет, и знает, что нужно делать.
- Я думал, вы будете долго говорить о ее работоспособности, о которой ходят легенды.
- Работоспособность - это следствие ума. Она мне однажды сказала: "Тренер, чтобы занимать тридцатые места, нужно много тренироваться. Но мне не нужны тридцатые места. Поэтому я буду тренироваться еще больше". Говорят, что у Юстины от природы невероятные физиологические данные. Это неправда. Она обычная девушка и в этом ничем не отличается от других.
- Когда вы встретились десять лет назад, она что-то собой представляла как спортсменка?
- Юстина встала на лыжи только в 15 лет(!). До этого бегала кроссы. В деревне, где она выросла, был всего один тренер - как раз по лыжным гонкам. Поэтому рано или поздно их пути должны были сойтись. Она потом рассказывала, что когда первый раз надела лыжи, они ей очень мешали. Неудобно было бежать. Но уже через полгода Юстина выиграла чемпионат Польши по юниорам. Когда через несколько лет мы начали работать вместе, она была очень быстрой, но совершенно не выносливой. Могла на первом километре у всех много выигрывать, а на третьем все проиграть, и очень сильно. Зато у нее было врожденное чувство скорости - это в какой-то степени талант.
- Ковальчик считают одной из самых доброжелательных лыжниц в мире. Откуда это у нее?
- От воспитания. Она действительно очень доброжелательная, улыбчивая девушка. Всегда поздоровается. Можно сказать, любимая многими спортсменка. Хотя не всеми (ухмыляется). У нее нет приязни к норвежкам или шведкам. Она больше держится славян и восточноевропейцев. К финкам, правда, тоже хорошо относится. Как к русским.
- Она по натуре деревенская девушка?
- Я бы не сказал. Юстина из очень интеллигентной семьи. Мать учительница, отец был директором туристической базы. Старший брат - кардиолог, одна сестра - анестезиолог, вторая - учительница. В деревне у семьи свое хозяйство. Траву косят, собирают картошку. В детстве Юстина много работала с отцом в поле. Уже тогда знала, что такое труд.
- Нынешнее поколение российских лыжниц напоминает пепелище на месте бывшего господского дома. Каким вам со стороны видится выход из ситуации?
- Когда перед Ванкувером в Польше говорили, что нам следует работать со всей польской группой, Юстина сказала: "Тренер, как вы себе это представляете? Мы идем на тренировку, работаем два часа. Потом эти девочки устают, а я еще час бегаю. А когда прихожу в гостиницу без сил, вижу, что они в холле сидят в интернете - пахнут после душа дезодорантом. Это они так устали? Моя психика этого не выдержит. Я просто опущусь до их уровня". И она абсолютно права.

О БЬОРГЕН.
О чем вы думали, когда рассматривали в интернете фотографии Бьорген со спины?

- Я давно слежу за ее карьерой. Были времена, когда она была на высоте. Но из Турина-2006 она уехала в слезах и года три занимала слабенькие места. На чемпионате мира-2009 в Либереце Марит ни разу не попала в шестерку, а на классической "десятке" проиграла Юстине минуту тридцать три.
Думаю, что в период между Турином и Ванкувером Бьорген очень сильно накачали мышцами. Но их нужно было накормить кислородом, поэтому ей и сделали эту болезнь - астму. Как-то раз Бьорген спросили, каким образом она добилась такого прогресса. И она прямо ответила: ей разрешили принимать очень сильные лекарства, и они ей очень помогают. Юстина, которая сидела рядом, вытаращила глаза: "Что она говорит?" Мне кажется, астму Бьорген сделали целенаправленно. Превратили ее почти в парня - и потом дали кислород.
- С чего начался полномасштабный конфликт Ковальчик с Бьорген, который длится до сих пор?
- Это случилось в Ванкувере. В дуатлоне Юстина не доехала несколько метров до места, где можно было применять коньковый ход, уже стала снимать палки. Но жюри решило не дисквалифицировать ее. Ковальчик получила бронзу, а четвертой была норвежка Стейра. И на пресс-конференции Бьорген заявила, что Юстину надо было дисквалифицировать. Ковальчик резко ответила: "Слушай, этим делом занимается жюри, а не ты". И припомнила ей болезнь. Конфликт разгорелся прямо на пресс-конференции.
- Ковальчик часто повторяет, что норвежки - в частности, Бьорген и Йохауг - некорректно ведут себя на дистанции. Она не сгущает краски?
- Нет. Норвежки ведь не скрывают, что борются против нее всей командой. На "Тур де Ски" Йохауг во время пресс-конференции официально заявила, что с этого дня начинает работать на Бьорген. Даже на вчерашней гонке (в субботнем масс-старте в Демине. - Прим. С.Б.) было видно, как команда работает на одного человека. Сзади Юстины первые километры ехала Скофтеруд, постоянно наезжая ей на лыжи. Когда разыгрывали бонусы на отметке 6 км, справа от Юстины бежала Йохауг. Тянула очень сильно, но перед самой верхушкой остановилась, пропустив вперед Бьорген, которая получила почти столько же бонусных очков, сколько Ковальчик.
- Так работают на лидеров в велоспорте.
- Мало кто обратил внимание на то, что в Демино приехала мизерная часть мужской сборной Норвегии, зато женская команда - почти в полном составе. Зачем? Чтобы помогать Бьорген бороться с Ковальчик за желтую майку. Все на одного! Я не настаиваю, но мне кажется, это не fair play. Когда в Либереце Юстина выиграла золото в дуатлоне, она всю гонку ехала за Стейрой. Норвежка бежала очень сильно, Юстина еле удержалась. А метров за 150 до финиша обогнала Стейру. Никогда не забуду заголовков норвежских газет после той гонки. Смысл их был в том, что Ковальчик халтурщица и победу не заслужила. Но разве Бьорген не поступает так из гонки в гонку?
- Юрий Каминский признался, что норвежские тренеры просто здороваться с ним стали только после Ванкувера.
- Так, так, так. У меня похожая история. Норвежки со мной не здоровались никогда. Бывает, что я киваю им, а они проходят мимо, смотрят прямо в глаза - и не здороваются. Только в январе, когда Юстина выиграла "Тур де Ски", ко мне вдруг подошли три норвежки, в том числе Якобсен. Подали руку, поздравили. Я был страшно удивлен. Но сейчас они снова меня не знают.
- Вяльбе однажды сказала: "Я уверена, что Ковальчик платит Веретельному огромные деньги".
- Я не брал от Юстины ни копейки. Она очень богатая девчонка, я знаю, каков порядок цифр ее спонсорских контрактов. Платит хорошие премии сервисменам, причем несколько раз за сезон. Когда-то предлагала и мне. Но я ей сказал, что если возьму хоть раз, это разрушит нашу работу.[/b]
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Št., 02 11 2012, 12:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prakeikimas, moterų varžybos šiandien kertasi su biatlonu. Teks laukti pakartojimo Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
tra lia lia
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Št., 02 11 2012, 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
Prakeikimas, moterų varžybos šiandien kertasi su biatlonu. Teks laukti pakartojimo Smile

As irgi praziopsojau, taigi teks tiketis jog neisduos komentatorius moteru varzybu baigties per vyru transliacija Smile
Atgal į viršų
Hematogenas
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Št., 02 11 2012, 21:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Go go Marit Smile Saunuole, puikiai Kowalcyk aplenke paskutiniam kilometre :] Reikia pasidziaug ir uz Johaug, kuri kuo toliau tuo labiau pradeda patikti :] Kitas sezonas nusimato dar kovingesnis Wink

Ai dar beje kur Northugas dinges ? Gal serga ar kas ten jam ?
Atgal į viršų
tra lia lia
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Št., 02 11 2012, 22:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hematogenas rašo:
Go go Marit Smile Saunuole, puikiai Kowalcyk aplenke paskutiniam kilometre :] Reikia pasidziaug ir uz Johaug, kuri kuo toliau tuo labiau pradeda patikti :] Kitas sezonas nusimato dar kovingesnis Wink

Ai dar beje kur Northugas dinges ? Gal serga ar kas ten jam ?

Dinges? Juk dalyvavo ir uzeme "garbinga" 14 vieta siandien. Aisku suprantu as irgi nezinociau tai pasiziurejes i statistikos puslapi ir nepamates Northug'o pirmoje vietoje pagalvociau jog turbut nedalyvavo (bent jau bendro starto varzybose). Kritusi forma tragiskai pas Northug'a. Visiskai is jo jegas issunke Tour de ski, nors nepasieke ten nieko ispudingo. Ne Northug'o si sezonas tikrai.

Moteru puseje ta pati istorija (kaip didziojoje sezono dalyje) is pradziu Johaug sugeba laikytis su dviem lyderem, bet galiausiai neturedama gero finiso pralaimi. Nors tiesa sakant praeitais metais sezono gale sugebejo Kowalczyk finise aplenkti.
Taigi reikia Therese po sio sezono stipriai padirbeti su sprintu, nes kitaip bus dar keleta metu Bjoergen ir Kowalczyk seselyje (manau jos dar bent kelis metelius issilaikys)
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Št., 02 11 2012, 22:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tra lia lia rašo:
Kritusi forma tragiskai pas Northug'a. Visiskai is jo jegas issunke Tour de ski, nors nepasieke ten nieko ispudingo. Ne Northug'o si sezonas tikrai.

Na per varžybas tos kritusios formos nesimatė Smile Manau tiesiog šį kartą maišymasis traukinio gale pakišo koją, kai atsiskyrė garvežys Dario Cologna su Johan Olsson ir šis momentas buvo pražiopsotas. O kovoti dėl trečios vietos... Kaip ten kažkas citavo Peterį, "antrų vietų nekolekcionuoju". Na dar bus matyti Smile Atsimenu Peterio pergalę Davose, atskiro starto 30k free varžybose, buvo kažkas nuostabaus.
Atgal į viršų
antiastmatikas
Mėgėjas

Prisijungė: 2012 01 02

PranešimasParašytas: Sk., 02 12 2012, 13:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Saunuole Justina! Kaip liute viena kovesi vakar su norvegu tankais! Noras nugaleti ir valingumas - begalinis, o tai negali nezaveti.
Del estafeciu dziaugiuos Kristos Lachtenmaki sugebejimu apgint savo pozicija finisho dvikovoje.
Ir toliau stebina amerikonai. Dzesika Digins (Jessica Diggins) manau turetu tapt realiausia priesininke norvegems netolimoje ateityje. Apskritai jei ir toliau ji rodys toki ryzta ir nachaliskuma (geraja prasme) jai garantuotas pasaulinio lygio zvaigdzes statusas. Kol kas tai mano trecioji favorite po Justinos ir suomiu merginu.
Atgal į viršų
Hematogenas
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Sk., 02 12 2012, 20:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vakar uzsiminiau kur Peteris dinges, o jis cia estafetei 4x10km su Norvegais auksa pajame !! :]] Plius dar ir moteriskes nenusileido - 1 ir 3 vietos Smile Geriausia diena Norvegu sportininkam siandien manau Smile Saunuoliai !
Atgal į viršų
tra lia lia
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Sk., 02 12 2012, 21:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
tra lia lia rašo:
Kritusi forma tragiskai pas Northug'a. Visiskai is jo jegas issunke Tour de ski, nors nepasieke ten nieko ispudingo. Ne Northug'o si sezonas tikrai.

Na per varžybas tos kritusios formos nesimatė Smile Manau tiesiog šį kartą maišymasis traukinio gale pakišo koją, kai atsiskyrė garvežys Dario Cologna su Johan Olsson ir šis momentas buvo pražiopsotas. O kovoti dėl trečios vietos... Kaip ten kažkas citavo Peterį, "antrų vietų nekolekcionuoju". Na dar bus matyti Smile Atsimenu Peterio pergalę Davose, atskiro starto 30k free varžybose, buvo kažkas nuostabaus.

Gali buti, bet siandien Peter'is pats minejo jog jis kolkas prastoje formoje. Ar tu pameni kada Peter'is butu praziopsojes kada ataka priesininko. Cia juk nebuvo ataka varzybu pradzioje kai Peter'is daznai labai toli buna nuo lyderiu(labiau poziciju prasme, ne laiko), cia jau turejo bandyt vytis ir dar Cologna. Sakyciau jei nesugebi reguoti i Cologn'os ataka tau sakes, nes jei jau paleisi tau jau nebepavyt. Juk ne karta komentatoriai minejo jog nedalyvaudamas rusijos etapuose jis dalyvavo kazkokiose mazesnes reiksmes varzybose ir ten uziminejo vietas uz 10-uko ribu. Taigi jis beveik neturejo rimtesniu konkurentu(kurie tuo metu rungesi rusijoje) bet uziminejo netgi ne antras vietas.

Patiko siandien Northug'o vos ne bajeriai ant slidziu. Kas nors pastebejote kaip jis katik pradejes savo etapa priekyje kuo puikiausiai mate du bandancius begti lygtais Itala ir Kazacha bet jis i juos nekreipia demesio toliau sau ramiai kaip isejes i gamta prasiblasky ramiai ciuozia ir laukia Helnerio ir Vylegzanino(mazdaug neverti tie bandantys pabegti demesio). Tie "pasivaidenimai" priekyje ir iskart pradingimas i gala kaip ir jau Northug'o vizitine kortele tampa.

Moteru puseje labai neblogos naujienos. Kai pasiziuri kokiais skirtumais laimi pirmoji Norge komanda ir ka sugeba padaryti antroji komanda, plius jog didzioji dauguma labai jaunos tai labai optimistiskai nuteikia.
Aisku noretusi jog pagaliau ruses pradetu atsigauti, tik ruses galetu talentu gausa ir ju kokybe prilygti Norge.
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Št., 02 18 2012, 19:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Įdomus šiandien lenkų transliacijos režisierius buvo - pusė laiko rodė, "kokie šaunūs lenkų fanai" Smile Sveikinimai Justynai ir Johan Olsson.
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Št., 02 18 2012, 20:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne į temą smagus filmukas: http://www.youtube.com/watch?v=XnNv2H3Ed2Y Smile
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

Prisijungė: 2007 11 11

PranešimasParašytas: Sk., 02 19 2012, 1:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
Ne į temą smagus filmukas: http://www.youtube.com/watch?v=XnNv2H3Ed2Y Smile

Very Happy Very Happy Very Happy prajuokinai gerai cia Smile)))))
uzsikabliaves radau nauja porcija imitaciju, smagaus juoko http://www.youtube.com/watch?v=uJiltgDp6qg&feature=related
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Slidinėjimas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Puslapis 34

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume