Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Tour de Ski 2011/2012
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Slidinėjimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Elvis
Administratorius

Prisijungė: 2007 10 31

PranešimasParašytas: Št., 01 07 2012, 15:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SuperExpert rašo:
bandyk www.fromsport.com ten pasirink other sports ir rasi manau

Deja, nėra Smile Na bent Eurosportas šį kartą nepasišiukšlino ir įjungė laiku. Gaila Legkovo, nepasisekė jam su slidėm. Sveikinimai Eldarui ir Harvey, japonas neblogai laikėsi priekyje iki pat galo. Peter'iui šį kartą pritrūko metrų Smile Laukiam moterų varžybų, bet ten aišku ne tokios įdomios bus - lyderės greitai atsiplėš nuo kitų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
zemaitis
Guru

Prisijungė: 2008 01 26

PranešimasParašytas: Sk., 01 08 2012, 14:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Super, šaunuolė Justyna! Taip norėjosi, kad ji aplenktų tą būrį norvegių Laughing Ir šiemet ji atrodė kaip niekad stipri.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
antiastmatikas
Mėgėjas

Prisijungė: 2012 01 02

PranešimasParašytas: Sk., 01 08 2012, 16:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o cia tai geras! Very Happy Very Happy Very Happy
Justynka vis delto padare astmatike! n.e.i.t.i.k.e.t.i.n.a.!
ech gaila kad nemaciau paciu lenktyniu... o jau buvau susitaikes su tuo, kad lenkaitei auksas siemet nesviecia
Atgal į viršų
tra lia lia
Mėgėjas

Prisijungė: 2011 01 15

PranešimasParašytas: Sk., 01 08 2012, 16:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

antiastmatikas rašo:
o cia tai geras! Very Happy Very Happy Very Happy
Justynka vis delto padare astmatike! n.e.i.t.i.k.e.t.i.n.a.!
ech gaila kad nemaciau paciu lenktyniu... o jau buvau susitaikes su tuo, kad lenkaitei auksas siemet nesviecia

Tu supranti jog zmones neina i slidinejima turedami astma? Jiems issivysto astma del to jog jie uzsiima slidinejimu ir ne seip del megejisko slidinejimo, o del profesionalaus slidinejimo. Jeigu visi turintys astma isieitu is profesionalaus sport slidinejimas netektu manau apie 25 - 30 procentu slidininku. Aisku jiems visiems skirtingo lygio astma, bet daugybe ju turi.

Nenorint labai izeist pasakysiu jog tu esi tik pajuokos vertas kvailelis kuris nieko neismano apie tai ka kritikuoja. Zinai tai jog visiems slidininkams leidziama naudoti tuos vaistus kuriuos naudoja Bjoergen? Pasikaityk ir galbut siektiek daugiau suprasi.
Atgal į viršų
antiastmatikas
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Sk., 01 08 2012, 18:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

"Zinai tai jog visiems slidininkams leidziama naudoti tuos vaistus kuriuos naudoja Bjoergen?"...
Tai labai gerai, kad tu nepatingejai atsiverst vikipedija ir pasidalint sia ispudinga "naujiena"! tik va pamirsai paminet nuo kada, kaip ir kokiais kiekiais leidziama vartot sio stimuliatoriaus, tad dar pasiskaityk siek tiek ir po to parasyk viska iki galo isstudijaves:D...
Dar nepamirsk paminet, kokiomis isskirtinemis salygomis istisus desimtmecius varzesi norvegu atstovai, pristampuodami kas metus kone desimtis "ligoniu"! neuzmirsk uzsiminti ir apie ilgalaiki priesastmatiniu medikamentu, tokiu kaip salbutamolo poveiki, kuris stiprina ir augina raumenyna (paziurejus i bjorgen isvaizda tik paskutiniam naivuoliui gali nekilti abejoniu, kad visa ta jos raumenu mase ir vyriska muskulatura - svaraus, sunkaus fizinio darbo ir treniruociu rezultatas)Very Happy...
As ir be taves zinau kad uzsiimant slidinejimu ar kitomis fizines istvermes reikalaujanciomis sporto sakomis gali issivystyti tam tikros lengvos astmos rusys. Keista tik tai kad sunkiausiomis astmos formomis kazkodel "suserga" pacios ryskiausios sporto zvaigzdes; praktiskai visa norvegu ziemos sporto grietinele, neitiketinus pasaulio rekordus pasieke lengvaatleciai: Hayle Gebresilassie, Florence Joyner, Paula Radcliffe, tenisininkai J. Henin bei N. Djokovic ir t.t. ir t.t. ...
Atgal į viršų
tra lia lia
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Sk., 01 08 2012, 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

antiastmatikas rašo:
"Zinai tai jog visiems slidininkams leidziama naudoti tuos vaistus kuriuos naudoja Bjoergen?"...
Tai labai gerai, kad tu nepatingejai atsiverst vikipedija ir pasidalint sia ispudinga "naujiena"! tik va pamirsai paminet nuo kada, kaip ir kokiais kiekiais leidziama vartot sio stimuliatoriaus, tad dar pasiskaityk siek tiek ir po to parasyk viska iki galo isstudijaves:D...
Dar nepamirsk paminet, kokiomis isskirtinemis salygomis istisus desimtmecius varzesi norvegu atstovai, pristampuodami kas metus kone desimtis "ligoniu"! neuzmirsk uzsiminti ir apie ilgalaiki priesastmatiniu medikamentu, tokiu kaip salbutamolo poveiki, kuris stiprina ir augina raumenyna (paziurejus i bjorgen isvaizda tik paskutiniam naivuoliui gali nekilti abejoniu, kad visa ta jos raumenu mase ir vyriska muskulatura - svaraus, sunkaus fizinio darbo ir treniruociu rezultatas)Very Happy...
As ir be taves zinau kad uzsiimant slidinejimu ar kitomis fizines istvermes reikalaujanciomis sporto sakomis gali issivystyti tam tikros lengvos astmos rusys. Keista tik tai kad sunkiausiomis astmos formomis kazkodel "suserga" pacios ryskiausios sporto zvaigzdes; praktiskai visa norvegu ziemos sporto grietinele, neitiketinus pasaulio rekordus pasieke lengvaatleciai: Hayle Gebresilassie, Florence Joyner, Paula Radcliffe, tenisininkai J. Henin bei N. Djokovic ir t.t. ir t.t. ...

Deje turiu nuvilti tave neparasysiu to kokiais kiekiais leidziama naudoti sio preparato nei Bjoergen nei kitoms, bet speju nera taisykles sugalvotos jog Bjoergen gali naudoti 2 kartus daugiau nei visos kitos Smile Nepasakyti to ir tu, nevaidint tu cia zinancio.
Nepasakysiu tau kokiomis isskirtinemis salygomis varzesi norvegai, nemamanau jog galeciau pasakoti apie tai ko nera. Aisku labai lauksiu is taves siuos tavo teiginius patvirtinanciu faktu.

Nejaugi tu tikrai man bandai kaip irodyma pateikti Bjoergen kuno sudejima? Jeigu visi mano irodymai buti mano isgalvoti tai as galeciau pasakyti "pasiziurek tu i savo numyletine Kowalczyk, mase tikrai ne mazesne uz Bjoergen, uzduok sau klausima kaip gali zmogus su tokia siurpia/prasta technika laimeti tiek varzybu. Bjoergen kai ciuozia pradedi suprast ka reiskia/duoda gera technika.
Atgal į viršų
zemaitis
Guru

Prisijungė: 2008 01 26

PranešimasParašytas: Sk., 01 08 2012, 22:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tra lia lia rašo:

Nejaugi tu tikrai man bandai kaip irodyma pateikti Bjoergen kuno sudejima? Jeigu visi mano irodymai buti mano isgalvoti tai as galeciau pasakyti "pasiziurek tu i savo numyletine Kowalczyk, mase tikrai ne mazesne uz Bjoergen, uzduok sau klausima kaip gali zmogus su tokia siurpia/prasta technika laimeti tiek varzybu. Bjoergen kai ciuozia pradedi suprast ka reiskia/duoda gera technika.

Na, Justynos technika nėra prasta, o kodėl šitiek varžybų ji laimi geriausiai pasako Kodiurkovo (rusų Eurosport komentatorius) šiandieniniai žodžiai "Justyna treniruojasi daug daugiau nei visi kiti slidininkai" Smile
Atgal į viršų
tra lia lia
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Pir., 01 09 2012, 0:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zemaitis rašo:
tra lia lia rašo:

Na, Justynos technika nėra prasta, o kodėl šitiek varžybų ji laimi geriausiai pasako Kodiurkovo (rusų Eurosport komentatorius) šiandieniniai žodžiai "Justyna treniruojasi daug daugiau nei visi kiti slidininkai" Smile

As remiuosi ne savo nuomone, is savo asmenines nuomones as galiu pasakyt tik jog pas labai slyksti technika. O tai jog Kowalczyk praranda daug neefektyvia technika as simtus kartus girdejau is eurosport komentatoriu. Man tikrai panasu jog jie ismano tai apie ka kalba, vienas is ju buves profesionalus biatlonininkas man atrodo o ir kitas atskiria efektyvu stiliu nuo neefektyvaus galima tai itart kai jie pradeda sneket apie kuno pozicija, pasvirima ir panasiai. Tai tiek.
Atgal į viršų
Hematogenas
Mėgėjas

Prisijungė: 2011 03 04

PranešimasParašytas: Pir., 01 09 2012, 23:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gaila Northugo :/ Kazkaip siemet norejau kad jis laimetu Tour de Ski.
Atgal į viršų
Agne
Pažengęs

Prisijungė: 2011 03 21

PranešimasParašytas: Antr., 01 10 2012, 21:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

haha Tra lia lia ziuriu varo dviem frontais - pas mane "uz" Justyna, o cia "pries" Very Happy
tra lia lia
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Tr., 01 11 2012, 0:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agne rašo:
haha Tra lia lia ziuriu varo dviem frontais - pas mane "uz" Justyna, o cia "pries" Very Happy

Na ne, galbut ir galejo pasirodyt jog gyniau as Kowalczyk pas tave saite, bet nieko panasaus, as gyniau Kowalczyk noredamas irodyti savo tiesa. Kowalczyk man nepatinka, bet as seip manau jog neveltui jai buvo sumazinta bausme. Viskas netaip aisku del jos kaltes kaip anskciau maniau.
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

Prisijungė: 2007 11 11

PranešimasParašytas: Tr., 01 11 2012, 11:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galim megt ar nemegt Kowalczyk, bet charekteris kovotojos pas ja gelezinis Smile O del itarinet del nesvariu rezultatu tai cia visus galim, bet tik kas is to Smile
Atgal į viršų
Hematogenas
Mėgėjas

Prisijungė: 2011 03 04

PranešimasParašytas: Kv., 01 12 2012, 23:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Betai tai kai biciukai pas Marit :>> O Johaug tai tikra grazuole Smile~
Atgal į viršų
antiastmatikas
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Pen., 01 13 2012, 14:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hematogenas rašo:
Betai tai kai biciukai pas Marit :>> O Johaug tai tikra grazuole Smile~

ha ha ha gera ir labai iskalbinga foto!:lol
del Johaug niekas ir nesigincija, bet stai ta steroidu karaliene tai jau aiskiai persude su dozemis... galejo bent jau prisidengt tuos muskulus, kad dar labiau nenervint lenku ir kitu saliu slidinejimo fanu!
Atgal į viršų
antiastmatikas
Mėgėjas

PranešimasParašytas: Pen., 01 13 2012, 14:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

stai dar video su astamtike-aferiste:
(video ne pats naujausias bet vienas populiaresniu bjoergen tema):
http://www.youtube.com/watch?v=LT-poqTRJ4I
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Slidinėjimas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Puslapis 23

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume