Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Kokias ir kur slides patartumėte įsigyti ?

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Slidinėjimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
baltas_triuksmas
Naujokas

Prisijungė: 2011 12 20

PranešimasParašytas: Tr., 01 25 2012, 12:30    Rašyti temą: Kokias ir kur slides patartumėte įsigyti ? Atsakyti su citata

Kažkada vaikystėje/paauglystėje (prieš 15 metų) turėjau medines, veikiausiai klasikinio stiliaus slides. Jos kiek pamenu man buvo šiek tiek didokos ir sunkios. Būtų visai smagu paslidinėt kartais.

Nemažai laiko važinėjuos riedučiais, tad norėtųsi tuo čiuožėjo/eglutės žingsniu ir slidėmis pabandyti paslidinėti. Didžiąją dalį laiko turbūt praleisčiau Vingio parke. Konsultantas prie slidžių skriaus iš Winnersport pasakojo, kad Vingio parke klasikinių slidžių vėžės kaikada būna padaromos. Čiuožėjo žingsniu galima čiuožti tik asfaltuotais takeliais miško viduje kur takeliai nepabarstyti smėliu. Ar kas čiuožinėja tuo ratu apie estradą ? Ar nepatogu nes galbūt savaigaliais ten vaikšto žmonėms ar pats takas per siauras, o čiuožėjo žingsniu čiuožti reikia daug vietos ?

Kaip suprantu mėgėjiškų čiuožėjo stiliaus slidžių ganėtinai nedaug kur pas mus yra, o ir brangiai kainuoja. Dar yra tos vadinamos Combi slidės kurios manau man tiktų labiausiai. Tai klasikos ir čiuožėjo hibridas ? Gal kas patartų kur tokių įsigyti ir ar iš vis man jų reiktų ?

Tas pats Winnersport konsultantas minėjo jog jie, bent jau CUP'e tikrų Combi slidžių neturi. Tos Rossignol su kantu (kurios neekspertui, tokiam kaip man, gal ir atrodo kaip Combi) - klasikinės, tiesiog su didesniu kantu, bet pačios yra per kietos? O Sporten Favorit (šitos šiek tiek platesnės yra) Cross Country stiliaus, čiuožti ant puraus sniego. Be to jos irgi nelabai Combi? Ir didesnio svorio (nes plačios) nei būtų Combi ?

Tada kai buvau Winnersporte Vingio parko estrados takeliuose sniegas buvo ganėtinai suplotas, suvaikščiotas.
Pastarosiomis dienomis sninga ir atrodo jog sniego bus daugiau.

http://www.dviraciusalonas.lt prekiauja Sporten čekiškomis slidėmis. Dabar siūlo du komplektus už kiek mačiau patrauklias kainas 430-450 Lt.
Viename Sporten Favorit kitoje Sporten Vega slidės. Abi Touring stiliaus. Tai reiškia jos skirtos nepračiuožinėtam sniegui ? Čia tos Cross-Country ?

Yra dar toks http://www.dviratisplius.lt/uploads/images/dir138/dir6/7_1.php pasiūlymas.

Suprantu, kad galbūt gali ir nepavykti greit pramokti tuo čiuožėjo žingsniu pačiuožti, gal nuo klasikos reiktų pradėt.

Ką manote ? Gal kas ką patarti galėtų ? Gal patartų kas kur nusipirkti ? O gal kas turi kokį neblogą dėvėtą komplektą ar slides parduoti ? Mano ūgis 175 cm, svoris 76 kg.

Paskutinį kartą redagavo baltas_triuksmas, Kv., 01 26 2012, 16:05. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
piktasis
Naujokas

Prisijungė: 2011 02 24

PranešimasParašytas: Tr., 01 25 2012, 20:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pradėk nuo klasikos, daugiau vargo su tepalais, bet nieks netukdo užslysti skate žingsneliu, jau jau pajusi, kad eina tada bus ir skate slidės Smile Šiaip nulėkčiau sporten vega slides pačiupinėti, nors man būtų idomiau bohemia Smile
Atgal į viršų
melioratorius
Mėgėjas

Prisijungė: 2010 12 10

PranešimasParašytas: Kv., 01 26 2012, 8:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Priklauso nuo to, kaip rimtai tu nusiteikęs slidinėti. Jeigu rimtai ,tai pamiršk visas country, crown, combi ir pan. Aš irgi pradėčiau nuo klasikinių slidžių. Esant geram sutepimui ir nedidelėse nuokalnėse su klasika galima praeiti ir scaitu. Pvz paskutinėje snaigėje aukštagiryje atspirimo tepalo neliko jau po pusės trasos ( apledėjus ir sutrypta ), tai teko kabliuoti beveik scaitu. Beje normalus scate komplektas ( slidės ,batai ,lazdos ) brangesnis už klasikinį. Kur scaito privalumas? Gerai sutepei slidimą ir gali varyti kiek sveikatėlė leidžia:) Vienžo rimtesniam slidinėjimui reikia minimum dviejų koplektu KLASIKA ir SCAIT.
p.s. Bet neužilgo čia pasirodys superexpert ir viską papasakos kitaip:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą   Apsilankyti vartotojo tinklapyje
prostokwashino
Pažengęs

Prisijungė: 2007 11 15

PranešimasParašytas: Kv., 01 26 2012, 9:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei jau daug laiko praleidi su riedučiais ir slidinėti ruošiesi daugiausia Vingio parke, tai siūlyčiau ieškotis skate ar combi sidžių, o ne klasikinių!
VP vėžės būna plačios ir yra kur pasireikšti Smile
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Slidinėjimas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume