Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Pasaulio taurė ir pasaulio čempionatas, 2008-2009m. sezonas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Toliau

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Biatlonas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Elvis
Administratorius

Prisijungė: 2007 10 31

PranešimasParašytas: Antr., 12 02 2008, 22:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SuperExpert rašo:
tai jau spejai! dalyvauji totalizatoriui Smile Primenu visiems nepamirsti pateikti savo spejimo, kas negirdejo nieko apie tai skaitykit temoje TOTALIZATORIUS

p.s. kaip cia man paciam nepamirsus spejimo Razz

Spėjau visam etapui. Manau Ole ir Magdalena visus ištaškys savaitgalį, o va individualkėj gali iššauti bet kas Smile Martina Beck, Ioureva, Svendsen'as, Yaroshenko... Matysim Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Tr., 12 03 2008, 20:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu ką, pirmos varžybos baigėsi. Gaila, kad Os'as nelaimėjo, bet antra vieta irgi neblogai. Gaila dėl Frode's - taip gerai ėjo, net komentatoriai anglai sakė, kad reikia jam to pasitikėjimo (pas rusus vėl tas prasčiausias komentatorius papuolė, tai teko pas anglus persijungti - ir galiu pasakyti - komentavo jie idealiai, kaifas klausytis).

Keletas citatų:

Citata:

Berger as usually - can be briliant, can be disaster.
Here is Frode Andersen. Cross your fingers.
Training is not tough as racing.
Sakeris from Greece.

O totalizatoriuje mano 3 žmogiukai papuolė į Top 10. Neblogai Smile Tik manau daugiau azarto būtų, jeigu būtų skaičiuojami žmogiukų taškai, o ne laikų vidurkiai Smile Bus matyti.. Smile

P.S. Jeigu ryt Neuner laimi individualkę, statau visiems dėžę alaus Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
SuperExpert
Guru

Prisijungė: 2007 11 11

PranešimasParašytas: Tr., 12 03 2008, 23:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

realiai vertinant neuner nebus lengva jei nebus patobulinus saudymo per vasara bet kas zino....

elvi, o gal patys paskaiciuojam taskus ne laikus ir parasom kiek kas surinko....pavardziu nereikia tegu tik suma tasku. ka manai? jei tinka tai atmetam geriausia ir blogiausia?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Tr., 12 03 2008, 23:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

beje man is viso levai....du net nestartavo Evil or Very Mad
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Kv., 12 04 2008, 9:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SuperExpert rašo:
realiai vertinant neuner nebus lengva jei nebus patobulinus saudymo per vasara bet kas zino....

Na Neuner tipo pagerino savo šaudymą - bet bus matyti. Dėl to aš ramiai statau dėžę alaus Very Happy

SuperExpert rašo:
elvi, o gal patys paskaiciuojam taskus ne laikus ir parasom kiek kas surinko....pavardziu nereikia tegu tik suma tasku. ka manai? jei tinka tai atmetam geriausia ir blogiausia?

Jo, skaičiuojam Smile Aš suskaičiuosiu savo turbūt šiandien vėlai vakare, jau po moterų varžybų Smile
Atgal į viršų
SG
Meistras

Prisijungė: 2008 01 15

PranešimasParašytas: Kv., 12 04 2008, 10:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tada as ir pradesiu- vyrai, pagal vietas, atmetus geriausia ir blogiausia rezultatus : 181 taskas. ziauru checheche Smile.
mano visi startavo (o gal geriau jau kai kas butu nestartaves Smile ), bet kokiu principu skaiciuot nestartavusiu rezultatus, jei tokiu butu?
Atgal į viršų
molis
Meistras

Prisijungė: 2007 11 28

PranešimasParašytas: Kv., 12 04 2008, 13:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kazkaip negalejau prisijungti vakar.O bandziau daug kartu
Idomu buvo, siek tiek nustebino rusai, kurie gana silpnai pasirode. Pernai sezono pradzioj ten nerealiais greiciais vare, siemet truputi ramiau.
Su spejimais ir pas mane prastai, jeigu atmetus geriausia rezultata (pas mane buvo Osas), tai is vis snypstas lieka.
Siaip tai idomu tas totalizatorius, ypac kai net trys grupes sportininku, taigi visi priversti rinktis ne vien tik super zvaigzdes, ir tai idomu. Bet del 4 laiku vidurkio nesu labai tikras ar gerai. Nes bus tikrai etapu, kai daug kas sirgs ar nestartuos (pas superexpert jau 2 nestartavo), ypac per pasaulio cempa, kai didziuju saliu sportininkai ne visas rungtis varo. O be to per persiokijima, jeigu tik du patenka i 60uka. Tai ka atimam geriausia ir blogiausia ir nieko nelieka.
Todel as manyciau, geriau butu jeigu skaiciuotu 4iu is 6iu taskus. Taigi du blogiausius atmest, nes atmest geriausia irgi blogai- atspeji kas bus pasaulio cempionas, bet nesiskaito- kazkaip keista. Skaiciuojant gauts taskus nebus problemu, jeigu tik trys dalyviai- skaiciuojami tik ju triju ir jokiu problemu.

Na siandien laukiam moteru, linkiu sekmingo starto Dianai. As kazkaip negalvoju, kad Neuner siandien gerai pavarys, lapkricio pradzioj truputi sirguliavo, net su vokieciu komanda i suomija nevare, po to viena italijoj treniravos, taigi nemanau, kad bus geriausioj formoj. Nors ka gali zinot,
Mano favorite siandien Teja Gregorin (na cia zinoma Slovenijos itaka).
Ziuresim. Geru ispudziu.
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Kv., 12 04 2008, 19:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu va, kai kas išgelbėjo mane nuo alaus dėžės statymo Very Happy O jau bijojau, kad teks Very Happy
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Kv., 12 04 2008, 19:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano rezultatai vyrų klasėje: atmetus geriausią ir blogiausią - 91... Nedaug Smile Atmetus du blogiausius - 135 Smile
Atgal į viršų
molis
Meistras

Prisijungė: 2007 11 28

PranešimasParašytas: Kv., 12 04 2008, 20:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu ka smagu svedams, kad Helena laimejo. Gerai pavare. Labiausiai nustebino Olofsson -praciuoze greiciausiai is visu- ir tai tik penki menesiai po gimdymo. Vakar vyrai ukrainieciai, siandien motery ukrainietes gerai pasirode. Dianai siandien nekaip sekesi, tikekimes, kad bus geriau ir jokiu isvadu po pirmu starto dar manau nereikia daryt.
.
Na pas mane su totalizatoium tai is vis silpnai (cia visai taip buna kai statai uz tuos, kuriems nori kad pasisektu, o ne uz tuos kurie realiai gali gerai pasirodyti). Reiks keisti strategija.
Taigi mano taskai moterys 86-atmetus geriausiai ir prasciausia, 121 atmetus du prasciausius. Na o pas vyrus tai labai jau liudnas vaizdas- 12 ir 66. Bet nieko, sezonas dar ilgas
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Kv., 12 04 2008, 22:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pala nesupratau kaip skaiciuojat, uzimtas vietas ar gautus taskus?

reiktu mum staigiai apsisprest kaip suvienodint sistema skaiciavimo.
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Pen., 12 05 2008, 1:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SuperExpert rašo:
pala nesupratau kaip skaiciuojat, uzimtas vietas ar gautus taskus?

reiktu mum staigiai apsisprest kaip suvienodint sistema skaiciavimo.

Aišku taškus - kaip paprastai vietas lengvai suskaičiuosi? Smile

Aš irgi totalizatoriuje kaip molis - stačiau už tuos, kuriuos norėjau, kad laimėtų Smile Bet su moterimis gavosi, kad 2 iš mano sąrašo nestartavo, dar trys pasirodė silpnokai... Smile Anna irgi nustebino savo greičiu - net Sleptsovą išdūrė.
Atgal į viršų
SG
Meistras

PranešimasParašytas: Pen., 12 05 2008, 13:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na, as vietas sudejau Smile.
taigi, jei pagal taskus, nieko neatmetus: vyrai- 84 taskai, moterys- 147 taskai.
ok, jei pagal taskus, tai siulau nieko neatmetinet, nes ir taip iskrenta nestartave ir nepakliuve i 40 tuka. nagi, apsisprendziam, kokia sistema taikyt.
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Pen., 12 05 2008, 20:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SG rašo:
na, as vietas sudejau Smile.
taigi, jei pagal taskus, nieko neatmetus: vyrai- 84 taskai, moterys- 147 taskai.
ok, jei pagal taskus, tai siulau nieko neatmetinet, nes ir taip iskrenta nestartave ir nepakliuve i 40 tuka. nagi, apsisprendziam, kokia sistema taikyt.

Aha, jau buvau nusigandęs, kad taip nerealiai atspėjai Smile

Siūlau pagal taškus, ir du blogiausius atmesti - nestartavę bent jau neturėjo šanso nepakliūti į 40-tuką Smile
Atgal į viršų
SG
Meistras

PranešimasParašytas: Št., 12 06 2008, 14:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atmetam du, kurie maziausiai tasku surinko, ar apskritai prasciausiai pravaziavo?
tarkim situacija- du nestartavo, du nepakliuvo i 40, du pakliuvo i 40. kuriuos skaiciuojam, kuriuos ne?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Biatlonas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Toliau
Puslapis 224

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume