Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Totalizatorius
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Biatlonas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
SuperExpert
Guru

Prisijungė: 2007 11 11

PranešimasParašytas: Sk., 11 23 2008, 0:31    Rašyti temą: Totalizatorius Atsakyti su citata

Na va turim nauja nari, kurio deka suzinojau apie ruosiama totalizatoriu Smile

www.bareikinis.lt

p.s. dar daug neaiskuma man tose taisyklese, bet manau sudalyvausim. o sio totalizatoriaus deka ispopuliarinsim ir savo foruma manau Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Elvis
Administratorius

Prisijungė: 2007 10 31

PranešimasParašytas: Sk., 11 23 2008, 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, ponas bareikinis man jau parašė asmeninę žinutę ir ruošiasi prisijungti prie diskusijų (diskutavimo) Smile O aš su juo bandysiu susitarti dėl reklamos jo svetainėje Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Sk., 11 23 2008, 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, padariau spėjimą Smile

Tik bareikini, galėjai nelietuvinti dalyvių pavardžių Smile Plius aš abejoju, kad Kaisa Varis startuos šiame sezone... Smile Aišku suprantu, kad laikas spaudė Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Sk., 11 23 2008, 22:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau norejau duot pastaba del lietuvinimo pavardziu, tik nezinojau kur rasyt..

As siulau palikti orginalo kalba....nes perskaiciau kai kurias pavardes tai zvengiau uz pilvo susiemes, o kai kur net teko susimastyt kas cia per sportininkas

p.s. reklama jau ideta
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Sk., 11 23 2008, 22:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha, jau matau, lauksim naujų lankytojų Smile
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Sk., 11 23 2008, 22:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kai kuriu sportininku pasigedau, pvz Jori MOERKVE (NOR) , ji isrinkta savaites sportininke. cia kaip pavyzdys. manau ir daugiau trukumu rastume
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Sk., 11 23 2008, 22:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na pradžioj tegu totalizatorius įsivažiuoja, o paskui bus galima klaidas ir pataisyti Smile Bile laiko ir noro būtų Smile
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Tr., 12 03 2008, 1:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nepamirskit, siandien 12 03 17:15 reikia pateikti spejima totalizatoriuje, sudalyvaukime gausiai....net prizu maciau bus ....su salyga kad dalyviu pakankamai susirinks
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Sk., 12 07 2008, 18:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bareikinis suskaičiavo pirmus rezus - po vyrų rezultatų aš dalinuosi pirmą vietą su Nerijumi (142 taškai), trečias eina Andrius (139). Po moterų rezultatų krisiu giliai į dugną Very Happy
Atgal į viršų
bareikinis
Naujokas

Prisijungė: 2008 11 23

PranešimasParašytas: Sk., 12 07 2008, 18:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
Bareikinis suskaičiavo pirmus rezus - po vyrų rezultatų aš dalinuosi pirmą vietą su Nerijumi (142 taškai), trečias eina Andrius (139). Po moterų rezultatų krisiu giliai į dugną Very Happy

sveiki sveiki
pastarasias keleta dienu buvau isvykes, galima vadinti praleidau pirmaji etapa. rezultatus skaiciuoju dabar, manau dvieju valandu begyje pateiksiu galutinius. sekanciu darbu imsiuosi pavardziu.
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Sk., 12 07 2008, 21:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu ką, su moterimis man prastai gavosi, bet nenukritau žemiau trečios vietos Smile Iš forumiečių pasižymėjo žemaitis, su antra vieta Smile Žiūrėsime kaip su kita savaite gausis, aš tikiuosi bent jau moterų atžvilgiu pasigerinti pozicijas Smile
Atgal į viršų
bareikinis
Naujokas

PranešimasParašytas: Sk., 12 07 2008, 23:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
Nu ką, su moterimis man prastai gavosi, bet nenukritau žemiau trečios vietos Smile Iš forumiečių pasižymėjo žemaitis, su antra vieta Smile Žiūrėsime kaip su kita savaite gausis, aš tikiuosi bent jau moterų atžvilgiu pasigerinti pozicijas Smile

pastebejau, kad kitoje temoje gincijates del tasku skaiciavimo sistemos. as labai trumpai galiu supazindinti savaja, kuri ir taikoma visiems pas mane dalyvaujantiems.

pagrindinis principas - biatlonas tai lenktynes, o ne sausi taskai, todel as pasirinkau skaiciuoti vidutini jusu pasirinktu atletu laika, atmetant geriausia ir blogiausia (panasiai kaip ir suoliuose nuo tramplino - teisejai isstato balus, taciau geriausias ir blogiausias atmetami del objektyvumo). gauname laiko vidurki ir pagal ji gauname galutine rikiuote po finiso. o jau tada pagal vietas skiriami taskai (siemet 60 maksimumas).

problema - kai du jusu sportininkai nestartuoja. bet ir cia maksimum islaikomas lenktyniu principas - jei nestartavo keli sportininkai, vadinasi ir jus sedite ir ruosiates kitoms lenktynems.

tiek labai trumpai. noreciau padekoti visiems, kurie ryzotes sudalyvauti. noreciau kiek galedamas prisideti prie sio sporto populiarinimo. zinau, kad jus turite kruvas ideju, kaip pareklamuoti wintersports foruma, galeciau kazkuo prisideti ir as.

gaila, nemaciau ne vieneriu lenktyniu si savaitgali, del to siek tiek ir rezultatai velavo (juos stengsiuosi pateikti tos pacios dienos pabaigoje). pirmajame etape nustebino ukrainieciu forma.
o dar labiau malonu butu, jei daugiau zmoniu siame forume apsilankytu, manau isivaziuojant sezonui taip ir atsitiks.
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Pir., 12 08 2008, 21:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bareikini, viską skaičiuoji rankomis? Nes pastebėjau, kad mano komanda "pirmas bandymas Smile" pervadinta į "pirmas kartas" įskaitoje Very Happy

Padariau spėjimą antram turui. Su estafetėmis per daug ten viskas aišku, siūlau jų į bendrą įskaitą neįtraukti...
Atgal į viršų
bareikinis
Naujokas

PranešimasParašytas: Pir., 12 08 2008, 21:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ojoj

tik dabar pats pamaciau - patys rezultatai skaiciuojami automatiskai, tuo tarpu rezultatu pateikimas - tik rankiniu budu. taciau dirbama ir ant to - sis dalykas reikalauja bent poros menesiu laiko
Atgal į viršų
molis
Meistras

Prisijungė: 2007 11 28

PranešimasParašytas: Antr., 12 09 2008, 20:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu ka as nelabai suprantu/sutinku su bareikinio principais. Biatlono ir suoliu nuo tramplino palyginimas tikrai nelabai vykes.
As minejau, kad keista, kad jei atspeji pirma vieta -ji nesiskaito, bet 16-19-ar 33 vietos pasidaro zymiai svarbesnis.
Kazkaip galvojau, kad ponas bareikinis atsizvelgs i forumieciu diskucijas ir sieks optimalizuoti totalizatoriaus taisykles, kurios nevisada konverguoja su biatlono sporto nuansais

Bareikinis rase:
'problema - kai du jusu sportininkai nestartuoja. bet ir cia maksimum islaikomas lenktyniu principas - jei nestartavo keli sportininkai, vadinasi ir jus sedite ir ruosiates kitoms lenktynems.'

Cia tai visiskas absurdas.Maksimum lenktyniu principas. Sedi, renkiesi, galvoji, analizuoji- 2 suserga ar nestartuoja, ir tavo visas etapas nesiskaito. Maksimum adsurdo principas

Esant tokioms fix taisyklems, itariu, kad as daugiau totalizatoriuje nedalyvausiu. Pasinaudosiu praleisto sezono principu...
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Biatlonas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau
Puslapis 110

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume