Pagrindinis puslapis www.wintersports.lt
Žiemos sporto šakų diskusijos

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 
SkiGo

Moderavimas
Pereiti prie 1, 2  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Elvis
Administratorius

Prisijungė: 2007 10 31

PranešimasParašytas: Št., 01 03 2009, 11:53    Rašyti temą: Moderavimas Atsakyti su citata

Kadangi buvo bėdų su rašymu į slidinėjimo ir kalnų slidinėjimo temas, o aš nenusimanau, koks ten inventorius iš kokios temos, promote'inau SuperExpert ir Hobitą į moderatorius ant penkių temų Smile Tikiuosi kai reikės jūs man padėsit Smile Ačiū Very Happy

SuperExpert: nežinau kokia tavo patirtis moderavime, bet turbūt dažniausiai prireiks funkcijos "Iškelti temą" Smile Taip kad atsargiai Very Happy Backup'ą aš aišku pasidariau... Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
SuperExpert
Guru

Prisijungė: 2007 11 11

PranešimasParašytas: Sk., 01 04 2009, 22:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dekui uz pasitikejima!!! bandysim tik naudingai dirbt Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą  
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Sk., 01 25 2009, 20:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi aš jau nebespėju visko perskaityti Dailiojo čiuožimo temoje, skiriu užsirekomendavusį(-ią) Nikda moderatoriumi(-e) (nežinau su kuo turiu reikalą Very Happy) Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą [ užslaptinta ] Apsilankyti vartotojo tinklapyje
zemaitis
Guru

Prisijungė: 2008 01 26

PranešimasParašytas: Sk., 01 25 2009, 21:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pries kokia savaite zadejau siulyti Nikda i moderatorius Very Happy
Atgal į viršų
Nikda
Guru

Prisijungė: 2008 11 16

PranešimasParašytas: Pir., 01 26 2009, 8:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvis rašo:
Kadangi aš jau nebespėju visko perskaityti Dailiojo čiuožimo temoje, skiriu užsirekomendavusį(-ią) Nikda moderatoriumi(-e) (nežinau su kuo turiu reikalą Very Happy) Smile

Dėkui už pasitikėjimą, va, kaip greit galima karjerą padaryt Very Happy
Atgal į viršų
Algimantas
Guru

Prisijungė: 2009 02 21

PranešimasParašytas: Sk., 02 22 2009, 0:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui už gerą ir įdomų forumą. Bravo!
Girdėjau apie jį jau anksčiau, bet vis tingėdavau (gėda, gėda, gėda) užeiti (šiaip, iš esmės domiuosi ir užsiiminėju kiek kitokiu sportu). Iš žiemos sporto šakų kiek giliau domiuosi bobslėjumi, šiek tiek biatlonu ir dailiuoju čiužimu.
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Sk., 02 22 2009, 10:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Algimantas rašo:
Dėkui už gerą ir įdomų forumą. Bravo!
Girdėjau apie jį jau anksčiau, bet vis tingėdavau (gėda, gėda, gėda) užeiti (šiaip, iš esmės domiuosi ir užsiiminėju kiek kitokiu sportu). Iš žiemos sporto šakų kiek giliau domiuosi bobslėjumi, šiek tiek biatlonu ir dailiuoju čiužimu.

Gėriau vėliau negu niekada! Sveikas prisijungęs! Smile
Atgal į viršų
Algimantas
Guru

Prisijungė: 2009 02 21

PranešimasParašytas: Št., 01 16 2010, 18:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gaila, kad jau kelinta diena nebesimato "skaitliuko" su informacija apie dienos apsilankymų Forume skaičių.
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Št., 01 16 2010, 20:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Algimantas rašo:
Gaila, kad jau kelinta diena nebesimato "skaitliuko" su informacija apie dienos apsilankymų Forume skaičių.

Dabar kaip ir matau? Pagrindiniame puslapyje, apačioje ... Jau nebepamenu kur kas kaip turėtų būti Smile
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Pir., 01 03 2011, 14:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elvi, atkreipk demesi i prisiregistravusi nari fefelir, manau tokius reikia salinti. Pasiziurek kas per zinute biatlono skiltyje. Kazkoks spamas
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Pir., 01 03 2011, 18:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sutvarkyta Smile Sekmadienio ryte buvo daugiau nesąmonių. Atrodo reikia suktesnius klausimus galvoti registracijai ir dar būtinai su lietuviškomis raidėmis Smile
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Kv., 01 06 2011, 7:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu ką, spameriai įveikė registracijos apsaugą, matyt translate.google.com jiems padėjo. Teks kažkokius labai suktus klausimus sugalvoti :/

Taip pat ta pačia proga pridėjau SuperExpert moderatoriumi prie likusių temų, kurios neturi moderavimo - aš tik vakarais apsilankysiu, tai nespėsiu visko sekti.
Atgal į viršų
SuperExpert
Guru

PranešimasParašytas: Pir., 01 10 2011, 11:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man rodos man neleidzia nariu istrint, na turiu galvoj tuos i meksikos ar dar is kurio nors pogrindzio Smile
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Pir., 01 10 2011, 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SuperExpert rašo:
man rodos man neleidzia nariu istrint, na turiu galvoj tuos i meksikos ar dar is kurio nors pogrindzio Smile

Taip, meksikiečius aš pravalau. Reiks matyti kažkaip stiprinti registracijos apsaugą, nes dabar kaip per rėtį eina...
Atgal į viršų
Elvis
Administratorius

PranešimasParašytas: Pir., 01 10 2011, 20:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perdariau iš naujo visą tekstinio patvirtinimo db. Dabar meksikiečiams reiks labiau paprakaituoti, norint užsiregistruoti Smile Jei nepadės, visas registracijas tvirtinsiu rankiniu būdu.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie forumą Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume